Брендовые аксессуары Furla – идеальное решение

Человек, который хочет производить впечатление на окружающих и при этом относится с уважением к самому себе, никогда не будет экономить на своем внешнем виде, а значит, всегда будет отдавать предпочтение бренду. Приобрести самые разнообразные брендовые вещи жители Украины могут в аутлете “ONE CLUB” на https://oneclub.ua/. Этот магазин предлагает им коллекции от самых известных марок, в том числе и от законодателей моды – итальянцев.

Furla – Италия в Украине

Так, бренд Furla – это яркое сочетание оригинальности и безупречности, он рассчитан на то, что носить вещи будут сильные и уверенные в себе женщины. История этой марки, как это часто бывает в Италии, начиналась с семейного бизнеса и долгое время была доступна только итальянкам и тем прекрасным леди, которые приезжали в Италию на шоппинг. Теперь вопрос, где купить Furla, больше не стоит – украинки могут наслаждаться широким выбором вещей от итальянских модельеров. Продукция, которая предлагается в мультибрендовом магазине, имеет высочайшее качество и оригинальный внешний вид: бренд активно сотрудничает с молодыми дизайнерами, так что он воплощает максимально свежие идеи. Сочетание материалов, которые имеют не только разные цвета, но и разную фактуру – это фирменная фишка Furla, которая делает все вещи узнаваемыми и неповторимыми.

Что предлагает бренд Furla украинкам

Ознакомиться с ассортиментом можно на https://oneclub.ua/brands/furla. Покупательницам предлагаются дисконтные коллекции. которые благодаря своей свежести и оригинальности не выходят из моды годами. Но есть несколько самых популярных коллекций:

  • осенне-зимние – они всегда отличаются традиционными цветами и наличием золотых элементов;
  • FURLA GILDA – это стильная классика, которая отличается функциональностью и вместительностью;
  • FURLA 1927 – сумки с принтами «гусиная лапка» и «тартан букле»..

И все это украинские модницы могут легко купить без поездки в Италию – им потребуется только зайти в онлайн-аутлет и сделать заказ. Доставка позволяет делать покупки из любого уголка Украины, а доступные цены не могут не радовать. Даже самая взыскательная леди наверняка найдет в ассортименте итальянского бренда сумочку себе по душе, которая впишется в ее повседневный или праздничный образ. При этом можно выбрать разные по стоимости решения, так что у всех будет возможность пополнить свой гардероб стильной новинкой.

Окупанти вдарили по центру Харкова – багато поранених: подробиці

Вдень 9 вересня російські війська завдали нових ударів по центру Харкова, пошкодивши дитячий садок, школу та дитячий будинок творчості, є щонайменше 10 постраждалих, у тому числі дітей. Як передає видання “Коментарі”, про це повідомив мер міста Ігор Терехов у Telegram.

Пізніше Терехов повідомив, що є прильоти до приватних будинків, у деяких із них почалися пожежі. Також зафіксований ворожий снаряди потрапили до дитячого будинку творчості, школи та об’єкту спортивної інфраструктури. Горить дитячий садок у центральній частині Харкова.

Місцеві ЗМІ повідомляють про приїзд до центру міста швидкої, яка забрала дітей із пораненнями.

Читайте також на порталі “Коментарі” — у своєму зверненні президент Зеленський повідомив, що з 1 вересня ЗСУ звільнили понад 1000 квадратних кілометрів української території. Також прозвітував про переговори з держсекретарем США Ентоні Блінкеном, який без анонсування візиту побував в Україні. А ще подякував голові Білого дому Джо Байдену за виділення нового пакету оборонної допомоги України у розмірі 675 млн. доларів. Про що говорять відповідні меседжі – як із боку Зеленського, так і з американського боку? Які зміни в російсько-українському конфлікті можливі в найближчому майбутньому? Видання “Коментарі” із цими питаннями звернулося до експертів.

Також видання “Коментарі” повідомляло – Євросоюз зможе відмовитися від російських енергоресурсів вже через 6-7 місяців. Таку заяву зробила голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн. Чи це реально? Які втрати у такому разі загрожують росії (і не лише їй)? Що за такого розкладу буде з українською ГТС? Видання “Коментарі” із цими питаннями звернулося до експертів.

Скільки мільярдів репарацій Україна вимагатиме від Росії: відповідь Мін’юсту

Україна вимагатиме не менше 300 мільярдів доларів репарацій від Росії за шкоду, яку було завдано внаслідок повномасштабного російського вторгнення. Як передає видання “Коментарі”, про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська виданням медіагрупи Funke, пише DW.

Міністр розповів, що Україна своє звернення має намір робити через Генасамблею ООН, яка має ухвалити резолюцію. Ця резолюція у майбутньому й має стати тим самим фундаментом для відшкодування збитків.

Денис Малюська підтвердив, що Україна добиватиметься через усі міжнародні інстанції відшкодування всіх збитків, які довелося зазнати його країні через пов’язану Росією повномасштабну війну проти української держави.

Видання зазначає, що збитки України від російської агресії оцінюються значно більше, але Денис Малюська не випадково акцентував увагу саме на 300 мільярдах доларів. Це сума активів Банку Росії в країнах G7, яка на сьогоднішній день заморожена і Москва не може цими активами скористатися.

Міністр юстиції вважає, що Україна має отримати доступ до російських заморожених коштів, а також до закордонних активів російських державних підприємств та конфіскованого майна російських олігархів.

Читайте також на порталі “Коментарі” — у своєму зверненні президент України Володимир Зеленський повідомив, що з 1 вересня ЗСУ звільнили понад 1000 квадратних кілометрів української території. Також прозвітував про переговори з держсекретарем США Ентоні Блінкеном, який без анонсування візиту побував в Україні. А ще подякував голові Білого дому Джо Байдену за виділення нового пакету оборонної допомоги України у розмірі 675 млн. доларів. Про що говорять відповідні меседжі – як із боку Зеленського, так і з американського боку? Які зміни в російсько-українському конфлікті можливі в найближчому майбутньому? Видання “Коментарі” із цими питаннями звернулося до експертів.

Підсумки «Рамштайну-5»: що пообіцяли Україні – вирішення якої проблеми Захід знову відкладає

Відбулася п’ята зустріч Контактної групи з оборони України, проведена у форматі “Рамштайн”. Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що Норвегія надасть ракети Hellfire та прилади нічного бачення для армії України. Є і безліч інших приємностей. Голова Об’єднаного комітету начальників штабів генерал Марк Міллі на прес-конференції з міністром оборони США Ллойдом Остіном за підсумками заходу заявив, що “російські стратегічні цілі зазнали поразки” в Україні. Які основні висновки можна зробити за її підсумками Рамштайна-5? До чого слід готуватися Україні та російському агресору? Видання “Коментарі” із цими питаннями звернулося до експертів.

НАТО має намір організувати навчання українського агентства оборонних закупівель – за стандартами Альянсу На думку директора Українського інституту політики (УІП) Руслана Бортника, п’яте засідання формату “Рамштайн” стало, мабуть, найбільш політичним.

“Традиційно партнери України підтвердили свої зобов’язання щодо збереження підтримки нашої країни стільки часу, скільки це буде потрібно. Крім того, США, Норвегія, деякі інші країни заявили про надання нових пакетів значної військової допомоги Україні. Це і боєприпаси, і різні види ракет, і бронетехніка, – каже експерт. – Але найцікавіше, наголошую, що під час цієї зустрічі ухвалили низку важливих політичних рішень”.

Так, продовжує Руслан Бортник, заявлено про те, що НАТО має намір організувати навчання українського агентства оборонних закупівель за стандартами Альянсу. Тобто оборонні закупівлі України будуть під контролем НАТО і проводиться за стандартами цього блоку. Це, наголосив експерт, дозволить зняти критику, що Україна, можливо, не досить ефективно контролює використання та закупівлю озброєнь.

“Окрім того, озвучено плани щодо навчання українських військовослужбовців роботі на нових системах ППО та берегової оборони. Це говорить про те, що протягом осені-зими ми отримаємо відповідні системи – нові, потужні”, – наголошує директор УІП.

Також заявлено, що “Рамштайн-6” відбудеться вже за кілька тижнів. І, швидше за все, прогнозує Руслан Бортник, він буде присвячений оснащенню українських збройних сил можливостями воювати у зимовий період (починаючи від одягу до техніки).

“Ще там мають намір обговорити питання координації функціонування військово-промислового комплексу (ВПК) США та партнерів – для більш ефективного задоволення потреб оборони України. А ми бачили, що багато країн НАТО виснажили резерви, ВПК фактично не функціонував, виявившись не готовим до цієї війни. Тепер Штати займуться координацією цієї роботи, щоб відновити необхідні обсяги виробництва озброєнь у рамках українсько-російського конфлікту, – пояснює експерт. – Зрозуміло, що війна затягується. Нам потрібні величезні обсяги тих же боєприпасів. І тут замало навіть постійної підтримки з боку партнерів, навіть запуску з жовтня американського ленд-лізу. Тому порушується питання про підтримку, відновлення роботи українського ВПК. Можливо, у спеціальних кластерах за кордоном”.

Стратегія Заходу полягає у вимотуванні Росії затяжними військовими діями з одночасним ослабленням країни-агресора економічними санкціями
Голова Центру дослідження соціальних перспектив Донбасу, екс-член української делегації у Тристоронній контактній групі щодо врегулювання конфлікту на Донбасі Сергій Гармаш розмірковує так:

“Якщо пов’язувати запит на далекобійне озброєння (у той час, як Росія має можливість вражати цілі в Україні на відстані 2 тис км, ЗСУ на даний момент має озброєння, здатне бити лише на глибину 100 км), висловлений у статті головкому ЗСУ Залужного, який з’явився напередодні “Рамштайну-5″ та власне підсумки нової зустрічі Контактної групи з оборони України, то можна констатувати, що поки Захід, на жаль, зберігає колишню стратегію. Вона полягає у вимотуванні Росії затяжними військовими діями з одночасним ослабленням країни-агресора економічними санкціями. Щоб РФ не мала сил і ресурсів на жорстку ескалацію конфлікту (у тому числі застосування ядерної зброї) у разі кардинальних успіхів ЗСУ”.

Для нас це означає, що конфлікт затягуватиметься, пояснює експерт. І це погано.

“Але є стратегічний плюс, – зазначає Сергій Гармаш. – Якщо РФ ослабне в результаті такої стратегії, то вона не буде певним часом здатна на чергову війну. У нас відкриється вікно можливостей для свого посилення – і руйнування Російської імперії”.

Поки що експерт не бачить бажання Заходу прискорити вирішення цього конфлікту. З огляду на саме обрану стратегію на вимотування Росії. На це, на його думку, вказується вчорашня заява глави Пентагону Ллойда Остіна, що Україні допомагають захистити свою територію. А не бити ворога на його території, звідки він веде обстріл нашої.

“Тобто поки рішення головної проблеми, на яку вказав Залужний (паритетність у дальності поразки цілей), не розглядається Заходом. Очевидно, що Україні, як і раніше, не дають у потрібній кількості наступальної зброї. Згідно з оприлюдненими даними, ми отримаємо лише чотири гаубиці, 36 тисяч снарядів (це взагалі мізер). Нам так і не дали танків, – зазначає Сергій Гармаш. – Але добре, що відбувається обмін ідеями. Сподіваюся, що стаття Залужного посіє відповідну – необхідність надання Україні озброєнь, які створять паритетність у війні з російським агресором у дальності поразки цілей. Все має йти до реалізації цієї ідеї, якщо Захід не хоче програти війну Росії”.

Читайте також на порталі “Коментарі” — чотири країни ЄС закривають в’їзд російським туристам: коли на такий крок зважаться інші країни.

Юрій Ігнат розповів, коли Україна збиватиме всі ракети, випущені Росією

Українській системі протиповітряної оборони проблематично перехоплюватиме ракети, які летять зі швидкістю понад 3 тисячі км/год. Як передає видання “Коментарі”, про це в інтерв’ю “РБК-Україна” розповів речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Спікер командування Повітряних сил ЗСУ зазначив, що українські війська сьогодні мають способи, як завадити росіянам потрапити в ціль такими ракетами, як “Калібр”, Х-101, Х-555. До того ж, ЗСУ має здатність збивати керовані авіаційні ракети Х-59. Але є й ракети, які силам ППО поки що збивати проблематично. Насамперед, йдеться про ракети Х-22, Х-31, ракети “Онікс”, ракети оперативно-тактичних комплексів “Іскандер”.                                                                    

Юрій Ігнат зазначив, що вся проблема в тому, що якщо ракети летять зі швидкістю приблизно 900 км/год, то українським військовим вдається ці ракети вчасно “приземлити”. Якщо ж ворожі ракети летять зі швидкістю понад 3 тисячі км/год, то збити їх для ЗСУ стає проблематично. Проте вирішенням цього питання Україна вже займається. І з цими ракетами не буде проблем, як тільки ЗСУ отримають сучасні комплекси NASAMS, IRIS-T, які незабаром поставлять західні союзники України.

За словами речника командування Повітряних сил ЗСУ, виробники NASAMS, IRIS-T стверджують, що ці комплекси можуть збивати “Іскандери” та інші небезпечні для України ракети РФ.

Читайте також на порталі “Коментарі” — у США назвали важливе місто, яке ЗСУ можуть звільнити протягом наступних 72 годин.