Комплексне відновлення та оздоровлення організму у санаторії “Київська Русь” в Східниці

Якщо ви любите заздалегідь планувати свої вихідні чи відпуску, у місці, де можна не лише цілий день лежати біля басейну, а й відновити ресурси, максимально зарядитися енергією та провести час з користю для організму, санаторій Київська Русь в Східниці — це найкращий варіант. Розташований готельний комплекс у невеличкому містечку поблизу Карпат, яке досить схоже на швейцарські Альпи, та окутане красою гір та лісів. Тому навіть свіже гірське повітря та лікувальні властивості мінеральних вод сприяють швидкому та ефективному оздоровленню та відновленню як фізичного, так і ментального здоров’я.

Чому варто приїхати у Східницю?

Сучасний готельний комплекс Київська Русь в Східниці — це місце яке має чим здивувати та порадувати своїх гостей у будь-яку пору року. Готельні номери комплексу адаптовані для комфортного та затишного проживання як влітку, так і взимку. SPA комплекс та медичний центр “Київська Русь – Східниця” пропонують інноваційні програми, методики лікування та якісне оздоровлення, а приємний персонал радо зустрічає колоритною українською гостинністю, яка зовсім не поступається європейському сервісу.

Незалежно від пори року, готельний комплекс “Київська Русь” пропонує для відвідувачів:

  • просторі та комфортні номери, типу стандарт, преміум стандарт та президентські апартаменти для найкращого відпочинку кожного відвідувача;
  • професійну діагностику та комплексне лікування у багатопрофільному медичному центрі за допомогою сучасних апаратів та унікальних методик чи інших програм, які затверджені МОЗ України та європейськими стандартами, під наглядом досвідчених та висококваліфікованих лікарів;
  • оздоровлення та релакс у SPA центрі у якому ідеально поєднані високий професіоналізм персоналу та застосування сучасного обладнання, з можливістю відвідувати басейн, фінську сауну, косметологічний салон та тренажерний зал;
  • повноцінне харчування чи проведення ділових зустрічей, корпоративних обідів чи святкової вечері в унікальному ресторані готелю Kyivska Russ Resort Medical&Spa, де кожен гість зможе насолодитись неймовірним смаком страв української чи європейської кухні, а на виріб представлено 8 видів меню та декілька лікувальних дієт.

Тож, бронюйте номери на найближчий вікенд та відпочивайте на території санаторію “Київська Русь” у Східниці”з максимальною користю для вашого організму.

росія глушить супутники над Кримом

рф намагається захистити стратегічно важливі об’єкти від ракетних ударів і безпілотників.

Як повідомляє військово-морський портал Naval News, Севастополь має кілька рівнів оборони, спрямованих на те, щоб “зупинити українські ракети й атаки безпілотників на важливе місто”.

Портал нагадує, що морські безпілотники неодноразово проникали в гавань, а повітряні дрони націлені на неї з минулого року. 13 вересня Україна запустила ракети Storm Shadow/SCALP по сухих доках. У результаті було знищено десантний корабель і підводний човен класу Kilo.

Потім були інші удари, зокрема 22 вересня, який знищив більшу частину штабу Військово-морських сил Чорноморського флоту рф.

“З початку листопада кілька кораблів і катерів, що перебувають у гавані Севастополя, передають своє місце розташування як Севастопольський міжнародний аеропорт. Це приблизно на 8 км північніше за їхнє справжнє місцезнаходження.

Судна передають своє місце розташування через AIS (автоматизовану ідентифікаційну систему). Можливо, судна повідомляють про своє місцезнаходження невірно навмисно або через безліч технічних проблем”, – пише портал.

Це систематичне повідомлення, зазначають автори, свідчить про те, що “у справі замішано щось іще”.

“Така кількість суден, що невірно повідомляють про своє місцезнаходження, і така концентрація помилкових позицій вказують на перешкоди GPS”, – йдеться в матеріалі.

Угорщина не надасть Україні військову допомогу

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що Будапешт не надаватиме Києву військову підтримку, щоб “не продовжувати війну”.

Про це він розповів в інтерв’ю CNBC.

За словами Сійярто, Угорщина ніколи не постачатиме озброєння в Україну, оскільки “що більше зброї буде поставлено, то довше триватиме війна”.

Глава МЗС зазначив, що прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан зустрівся в жовтні з президентом росії Владіміром путіним, щоб з’ясувати, чи є можливості для “миру в конфлікті”.

У виданні зауважили, попри те, що Угорщина є членом ЄС, вона підтримує більш дружні зв’язки з росією, виступаючи проти європейських санкцій щодо Москви та проти спроб обмежити імпорт російської нафти та газу.

Словаччина продовжує заборону на імпорт агропродукції з України

Уряд Словаччини ухвалив рішення продовжити заборону на імпорт сільськогосподарської продукції з України. Крім зернових, заборону поширять також на імпорт меду, цукру, солоду та сої.

Про це пише Novinky.cz.

Згідно з пропозицією міністра сільського господарства Річарда Такача, транзит всієї іншої сільськогосподарської продукції та продуктів з України підлягатиме митній забороні. Це означає — вантажі на митниці будуть опломбовані.

Міністерство сільського господарства у пропозиції зазначило, що “заходи необхідні, в тому числі через відсутність загальноєвропейського рішення щодо українських товарів”.

Як правильно вчити англійську мову: що заважає успішному навчанню

Під час вивчення англійської кожен рано чи пізно стикається з певними складнощами, упередженнями та помилками. У процесі навчання абсолютно нормально робити помилки в словах, порушувати структуру побудови речень і плутати часи. Усі ці недоліки – тимчасове явище, яке зникає в міру практики. Але попереджений – значить, озброєний. Цей матеріал допоможе заздалегідь підготуватися до основних перешкод та підкаже як правильно вчити англійську мову.

Ілюстрація: englishprime.ua/uk/kursy-anglijskogo-dlya-vzroslyh/

Недооцінка себе

Для того, щоб розпочати вивчення нової для себе мови, потрібна хороша мотивація, яка не дасть змоги кинути цю справу на півдорозі та довести її до кінця. Зазвичай хорошими мотиваторами виступають можливість вступити на навчання за кордон або ж отримання хорошої посади в закордонній компанії. Але навіть наявність мотивації не врятує від труднощів, з якими рано чи пізно зіткнеться кожен, незалежно від віку.

Невпевненість у собі стає сильним демотиватором. Наприклад, може виникнути переконання в тому, що на вивчення англійської не вистачить і цілого життя, або що нормально вивчити її вдасться виключно за кордоном. Ключовий пункт у цьому списку – нібито відсутність здібностей до мов. Тому психологія теж має значення. Правильна моральна підготовка дуже важлива.

Недостатня кількість часу для уроків

Дивно, як багато людей, які починають вивчати англійську, спочатку впевнені, що достатньо віддавати цьому заняттю пару годин на тиждень, а потім дивуються тому, що прогрес такий повільний. Скільки ж насправді слід приділяти урокам англійської? У середньому це 2-3 уроки на тиждень, тривалістю по півтори години, а також 1-2 години в розмовному клубі у вихідні. Рухаючись у такому темпі, початківцю неважко буде підвищити свій рівень до середнього приблизно за 4 місяці. За умови додаткової самостійної практики – можна і за 3.

Відсутність будь-якого повторення пройденого

Усім сьогодні відома думка про те, що повторення – це мати навчання. Це стосується і мовознавства. Тримати в пам’яті великий обсяг набагато простіше, коли він час від часу повторюється. Якщо вивчити певний розділ і більше до нього не повертатися, не варто бути впевненим, що легко вдасться згадати потрібне слово під час спілкування. Для повторення можна використовувати, наприклад, додатки на телефон з картками-словами.

Переоцінка викладацької ролі в навчанні

Зрозуміло, від викладача залежить дуже багато чого. Головним чином, залученість учня у навчання і зростання його вмотивованості. Але все ж не варто покладатися на вчителя занадто сильно. Прогрес залежить більшою мірою не від нього, а безпосередньо від самого учня. Хоч би яким добрим був учитель, він не допоможе учневі вивчити англійську мову за його небажання займатися.

Повна відсутність задоволення

Якою б вольовою не була людина, і якою б не була впевненою в необхідності вивчити англійську, їй не досягти серйозних успіхів, якщо вона не зможе отримувати хоч якісь позитивні емоції від навчання. Як же зробити, щоб воно почало приносити радість? Насправді це не так уже й складно. Наприклад, можна:

  • грати в англомовні ігри;
  • відвідувати заняття можна разом із друзями – це також чудовий спосіб долати труднощі пліч-о-пліч;
  • відвідувати розмовні клуби, тематичні вечірки;
  • слухати музику або пробувати читати книги англійською;
  • дивитися фільми в оригіналі в компанії близьких.

Усі перераховані пункти здаються дрібницями, але насправді вони дають змогу чудово проводити час та робити вивчення англійської мови ефективним. Це як ніщо інше надихає рухатися далі.

Брак практичних занять

Найпростіше і найкраще можна вивчити англійську мову на практиці – під час живого усного або письмового спілкування з англомовним співрозмовником. Регулярна практика – ось запорука успіху у вивченні іноземної мови. Практику не варто недооцінювати навіть на перших порах – брати участь у простенькому діалозі можна, навіть знаючи лише кілька мовних конструкцій і маючи зовсім невеликий словниковий запас.

Слухаючи англійську мову, можна запам’ятовувати не тільки самі слова, а й особливості вимови. Важливо зазначити, що багато хто вважає правильним рівноцінне співвідношення теорії та практики, але насправді це не так. Практика має становити 80% всього часу уроку.

Крім іншого, мовна практика – це не тільки спілкування, це також написання, читання і прослуховування. Можна читати новинні статті, слухати аудіокниги, спілкуватися з носіями в соцмережах. Завдяки всьому цьому, навчання англійської перетвориться з рутини на захопливе дозвілля.

Таким чином, можна зробити висновок, що не варто опускати руки. Отримувати нові знання – може бути не тільки весело, а й корисно для здоров’я. Зазначається, що вивчення іноземних мов, зокрема, англійської, добре впливає на пам’ять і дає змогу захистити її від вікових погіршень. Тож має сенс знайти для себе хорошу мотивацію до навчання та заздалегідь бути готовим до подолання труднощів, що заважають вивчити англійську мову.