Преимущества перевозки дивана с помощью грузчиков

Диван является одним из самых крупногабаритных и неудобных в транспортировке предметов мебели. Его размеры, вес и хрупкие элементы создают серьезные сложности при погрузке, перевозке и разгрузке, а любая неосторожность может привести к повреждениям обивки, деформации каркаса или поломке других деталей.

Воспользовавшись нашими советами, вы узнаете, как гарантированно защитить свою мебель от повреждений, как правильно рассчитать необходимый объем упаковочных материалов и выбрать подходящий транспорт для доставки дивана.

Какие риски связаны с самостоятельной транспортировкой дивана?

  • Повреждение самого дивана. При неаккуратной погрузке, тряске в кузове, столкновениях с другими предметами очень легко повредить обивку, поцарапать или отбить деревянные части, сломать ножки или подлокотники. Особенно рискованно везти диван без упаковки, просто накрыв покрывалом или плёнкой. Также нельзя класть его набок или вверх ножками – это чревато деформацией каркаса и механизмов трансформации. Чтобы этого избежать лучше заказать перевозку груза в профессиональной мувинговой компании.
  • Повреждение лестниц, стен и дверей. Стукнули неудобным углом по стене – штукатурка осыпалась. Неудачно развернули в дверном проёме – косяк треснул. Поскользнулись на лестничном пролёте – поцарапали или вовсе продавили перила. Любой из этих инцидентов грозит серьёзными проблемами с соседями, арендодателями, а то и с законом.
  • Погодные и дорожные факторы. Во время внезапного снега или дождя картонная упаковка может размокнуть, а сам диван потерять товарный вид. Плюс скользкие от осадков тротуары и ступеньки, на которых легко поскользнуться и упасть вместе с диваном. А на дороге приходится то и дело притормаживать и маневрировать из-за ям, лежачих полицейских и пробок – всё это чревато повреждением хрупкого груза от тряски и резких движений.
  • Травмы и проблемы со здоровьем. Если человек не имеет достаточной физподготовки, силы или выносливости, то попытки самостоятельной переноски дивана чреваты травмами – растяжениями, ушибами, защемлениями, а то и более серьёзными повреждениями спины, рук и ног. Узнать о правильной технике переноски при транспортировке дивана подробнее можно здесь.

Преимущества перевозки дивана с помощью транспортной компании

  1. Специализированный транспорт. У транспортных компаний есть специально оборудованные фургоны с ровным полом, такелажными креплениями, гидробортами и противоскользящим покрытием. Это обеспечивает устойчивость дивана, предотвращает его смещение в кузове при манёврах и торможениях.
  2. Оперативность и чёткость. Все процессы в компании чётко отлажены, а у каждого сотрудника есть своя роль и зона ответственности. Вам не придётся самим ломать голову, где раздобыть упаковку, как правильно разобрать и погрузить диван, по какому маршруту и на чём его везти. Достаточно оставить заявку – и в назначенное время к вашему подъезду подъедет машина с бригадой грузчиков и всем необходимым.
  3. Экономия времени и сил. Нужно найти подходящую машину и договориться с водителем, купить упаковочные материалы и каким-то образом упаковать неподъёмную конструкцию. Доверив перевозку дивана профи, вы разгрузите себя от всех этих хлопот и сможете спокойно заниматься более важными вещами.

Зеленський відповів на прохання не бити по НПЗ рф

Віцепрезидентка США Камала Гарріс під час Мюнхенської безпекової конференції у лютому провела зустріч з українським президентом Володимиром Зеленським, під час якої закликала утриматись від ударів по російських нафтопереробних заводах.

Про це йдеться у публікації The Washington Post, яке посилається на джерела.

За словами співрозмовників видання, прохання Гарріс “роздратувало” Зеленського і його помічників.

Джерела видання зазначили, що український президент “відмахнувся” від цих рекомендацій, оскільки не був впевнений, що це відображення консенсусної позиції адміністрації Джо Байдена.

Видання нагадує, що у наступні тижні Вашингтон підтвердив це попередження в численних бесідах з українською стороною. Зокрема, про це заявляли високопоставлені представники Пентагону і розвідки США, а також радник президента з національної безпеки Джейк Салліван, який відвідував Київ у березні.

Однак після цього Україна завдала ударів по низці російських об’єктів, включаючи атаку 2 квітня на третій за величиною російський нафтопереробний завод “Танеко” у Татарстані.

Американські посадовці стверджують, що підтримка світових енергетичних ринків для зниження інфляції є пріоритетом для адміністрації Байдена перед президентськими виборами.

Але, за їхніми словами, це також важливо для збереження підтримки українських військових зусиль в Європі.

“Підвищення цін на енергоносії ризикує послабити європейську підтримку допомоги Україні”, – сказав американський високопосадовець.

У США також сумніваються у військовій вигоді від цих українських атак. Зокрема, американські військові вважають, що удари мало зменшують боєздатність росії і призвели до масованої ракетної атаки на українську електромережу, яка завдає Україні набагато більшої шкоди, ніж удари по НПЗ завдали росії.

Видання зазначає, що позиція США щодо ударів по російських НПЗ обурила Україну, яка вважає такі дії справедливими, враховуючи безперервні атаки Росії на українську територію.

Українські офіційні особи вважають ці атаки необхідними для того, щоб підвищити ціну російської агресії і підкреслити, що російське суспільство не буде в безпеці, доки не закінчиться розв’язана рф війна.

У Білорусі готують диверсантів для війни

У Білорусі завершилася восьма підготовка спецпризначенців під керівництвом найманців ПВК “Вагнер”. Головним їх завданням буде робота на території України.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

“За інформацією білоруського підпілля тут (у Білорусі – ред.) пройшов бойове злагодження загін спецпризначення “Граніт”. Навчання проводили все ті ж інструктори з ПВК “Вагнер”, які знайшли собі притулок саме на території країни союзника росії”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначають в ЦНС, головним завданням новостворених загонів буде диверсійна робота на території України.

“Вагнерівці проводять заняття з інженерної та вогнепальної підготовки, тактичної медицини. Основним озброєнням для таких загонів є ручні протитанкові гранатомети, автоматичні гранатомети і кулемети Калашникова”, – повідомляють у Центрі нацспротиву.

Байден не хоче війни на Близькому Сході

У Білому домі заявили, що президент США Джо Байден зосереджений на тому, щоб не допустити переростання нещодавньої атаки Ірану на Ізраїль у ширший регіональний конфлікт на Близькому Сході.

Про це в інтерв’ю CNN сказав координатор зі стратегічної комунікації Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі.

За словами Кірбі, США хочуть бачити деескалацію на Близькому Сході.

“Те, що Іран здійснив цю безпрецедентну атаку, яку ми і наші ізраїльські партнери та інші партнери відбили, не означає, що ми повинні просто змиритися з постійною ескалацією в регіоні. Президент не збирається миритися з тим, він хоче бачити деескалацію”, – зазначив він.

На запитання, чи вважає Білий дім, що Ізраїль не повинен відповідати Ірану, Кірбі відповів, що це залежить від уряду прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу.

“Ми поважаємо їхній суверенний процес прийняття рішень. Ми хочемо бачити деескалацію напруженості. Ми не хочемо бачити ширшу війну”, – додав представник Білого дому.

Чому Велика Британія не збиває ракети над Україною

Велика Британія уникає ескалації у Європі – так міністр закордонних справ королівства Девід Камерон пояснив те, що британські війська не допомагають відбивати російські повітряні атаки.

Про це він розповів в ефірі каналу LBC 15 квітня.

“«Якщо ви хочете уникнути відкритої ескалації у вигляді ширшої європейської війни, я думаю, одна річ, якої варто уникати – прямий контакт військ НАТО із військами Росії. Це була б небезпека ескалації”, – заявив він.

Дипломат висловився за фінансову, дипломатичну й передусім військову підтримку України союзниками, водночас повторив, що пряме зіткнення сил Альянсу із російськими “було б небезпечною ескалацією”.

Ведучий повторно спитав, чому в такому разі британські війська не можуть збивати російські безпілотні літальні апарати над Україною, “як це робиться для Ізраїлю”».

Камерон уточнив, що в контексті підтримки Ізраїлю Велика Британія допомагає США у рамках Op Shader – це кодова назва участі Великої Британії у війні проти “ІДІЛ” – “вони використовують наші літаки, якщо можуть, для збиття ракет і дронів”. Водночас він зазначив, що Україна потребує передусім наземних систем протиповітряної оборони.

“«Україна наразі потребує не західних літаків у своєму небі – чого вони відчайдушно потребують і що ми маємо надати – це більше систем ППО. Зокрема, їм потрібні Patriot. У Британії їх немає, вони є в інших західних країнах і у американців”, – сказав голова британського МЗС.