Директор ЦРУ заявив, що Україна може програти війну

Директор ЦРУ Вільям Бернс попередив американських законодавців, що, в разі якщо США не нададуть військової підтримки, Україна може програти війну проти росії до кінця року.

Як пише CNN, його коментарі є одним із найгостріших на сьогоднішній день попереджень адміністрації Джо Байдена щодо ставок в Україні в той час, коли Конгрес має розглянути пакет допомоги Києву, який відкладався протягом місяців.

“Із поштовхом, який принесе військова допомога, як практично, так і психологічно, я думаю, що українці будуть цілком здатні протриматися протягом 2024 року і зруйнувати зарозумілу думку путіна про те, що час – на його боці. Без додаткової допомоги картина буде набагато жахливішою. Є цілком реальний ризик того, що українці можуть програти на полі бою до кінця 2024 року або принаймні поставити путіна в положення, коли він зможе диктувати умови політичного врегулювання”, – сказав директор ЦРУ.

Інновації від Google: Pixel 7

Велика кількість покупців вибирають для себе якість, гарний дизайн та оптимальну вартість, поєднані в одній моделі телефону. Pixel 7 від Google – це модель, що має невисоку ціну і при цьому оснащена розширеним функціоналом.

Якщо купити Гугл Піксель 7 Про, тоді можна оцінити хорошу камеру з функцією стабілізації зображення, програмне забезпечення нового покоління та сучасний дизайн корпусу. Зручна навігація та пересування між програмами дозволить використовувати телефон для вирішення багатьох завдань: розважальних, інформаційних, робочих.

Функціонал Google Pixel 7 Pro

Варто насамперед відзначити дизайн та ергономічність Pixel 7. Він не сильно відрізняється від шостої версії. Є лицьова панель з невеликими рамками навколо екрану, скошені грані. Фронтальна камера займає індивідуальний отвір у верхній частині.

Як на шостій, так і на сьомій моделі Піксель камери, спалахи та сенсори розташовуються на поперечній панелі. Це стало фірмовим знаком смартфона, що допомагає впізнати його за такою відмінністю.

Трохи було видозмінено формат поперечної панелі та розташування об’єктивів. Вони об’єдналися в одну групу, автофокусування стоїть окремо. Такі інновації стали помітними завдяки колірному рішенню корпусу. Раніше він був пофарбований у чорний, на сьомій моделі має золотий та сріблястий дизайн.

Флагман має сучасний вигляд, що відповідає задуму розробників. У цій моделі є зручне розташування відбитка пальця (не потрібно тягнутися до нього) і середня чутливість сканера. Додано ще одну опцію – розпізнавання обличчя, що відноситься до інновації в цій серії смартфонів.

Основні “за” та “проти” покупки Google Pixel 7 Pro

До основних переваг Піксель 7 Про можна віднести зручність у використанні смартфона. Флагмани повинні мати інноваційні рішення, які відрізняють їх від інших аналогів. Це приваблює покупців та допомагає втриматися на ринку конкуренції. Дослідивши цю модель телефону, можна відзначити кілька плюсів:

  • гарний дизайн та дисплей;
  • зручне розблокування за допомогою сканера та розпізнавання обличчя;
  • якісні знімки завдяки фронтальній камері та ширококутному об’єктиву;
  • хороша робота програмного забезпечення та відсутність непотрібних наворотів.

Є мінуси у цієї моделі. До них відноситься повільна зарядка, недостатня продуктивність в іграх. Але все це компенсується великою кількістю функцій та опцій моделі.

Прем’єр Польщі закликав розблокувати кордон

Польська влада не може допустити блокування руху на пунктах перепустку, аби не завдавати шкоди Україні.

Про це повідомляє “Польське радіо”.

Після саміту Європейської ради Туск заявив про складну ситуацію, в якій сьогодні перебуває Україна внаслідок останніх серій масштабних обстрілів. За його словами, найближчий час може стати вирішальним у повномасштабній війні.

“Хочу звернутися до всіх без винятку в Польщі не робити нічого, що може зашкодити Україні. Ми повинні будемо прийняти рішення, які захистять польський кордон і прикордонні переходи”, – відзначив він.

Туск зауважив, що влада не може допустити блокування переходів, незалежно від обґрунтування протестів, оскільки сьогодні “ми не можемо жодним чином завдати шкоди Україні в ситуації, коли вирішується доля війни”.

Зокрема він нагадав, що прикордонні пункти отримали статус критичної інфраструктури та додав, що уряд готовий надати подальші форми допомоги тим, хто втратив частину своїх прибутків не з власної вини.

“Я розраховую на рефлексію і відмову від такої форми протесту”, – відзначив Туск.

Трамп назвав допомогу Україні недостатньою

45-й президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп розкритикував Європу за недостатню допомогу Україні. Він вважає, що “виживання і сила України” мають бути “набагато важливішими для Європи, ніж для США”.

Про це він написав у соцмережі Truth Social. Трамп заявив, що Вашингтон “вклав у війну” понад 100 млрд. доларів.

“Чому Європа не виділяє більше грошей на допомогу Україні? Чому Сполучені Штати вклали у війну в Україні понад 100 млрд, доларів, що більше, ніж Європа, а між нами є океан! Чому Європа не може зрівняти гроші, вкладені Сполученими Штатами Америки, щоб допомогти країні, яка відчайдушно цього потребує? На загальну думку, українське виживання і сила мають бути набагато важливішими для Європи, ніж для нас, але це важливо і для нас! Ворушися, Європо!” – ідеться у повідомленні.

Він також повторив, що якби був президентом, війна не розпочалася, а теперішній “повний безлад” спричинили “шахрай Джо Байден” та “некомпетентні демократи”.

Наталію Гуменюк звільнили після скарг

Керівницю Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня Наталію Гуменюк звільнили з посади, яку вона обіймала з квітня 2022 року.

Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

“Наразі триває відбір відповідного фахівця, який чи яка вже невдовзі стане “голосом” Сил оборони Півдня. Центр стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня працюватиме у штатному режимі, організовуючи співпрацю із представниками медіа, які мають відповідну акредитацію ЗСУ”, – ідеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 16 квітня українські журналісти та експерти медійних організацій підписали заяву, в якій вимагали звільнити Гуменюк. Одна з ініціаторів, журналістка Анна Калюжна пояснила, що Наталія Гуменюк перешкоджала медіа висвітлювати події на Півдні України.