Как брендирование одноразовых стаканов поможет продвигать бизнес?

В мире жесткой конкуренции и постоянной борьбы за внимание потребителя брендинг становится ключевым фактором успеха любого бизнеса. И если раньше основной фокус был на традиционных каналах продвижения — рекламе, PR и прямом маркетинге, то сегодня компании все чаще обращаются к более нестандартным и креативным решениям.

Одним из таких нестандартных, но весьма эффективных инструментов брендинга стали бумажные стаканы для кофе. Мы изучили лучшие практики, используемые кофейнями по всему миру, и подготовили для Вас советы, которые будут полезны любому бизнесу.

Зачем брендировать стаканы для кофе?

Брендированные одноразовые стаканчики для напитков помогают компаниям:

  1. Повысить узнаваемость бренда. Каждый брендированный стаканчик — это мини-реклама, которая работает на Вас 24/7. По данным исследования Advertising Specialty Institute, 50% потребителей могут вспомнить название бренда, увиденного на промо-продукции, даже спустя год после контакта. Теперь представьте, сколько потенциальных клиентов ежедневно видят и запоминают Ваш бренд благодаря фирменным стаканам в руках других людей на улицах, в офисах, парках и ТЦ. Это колоссальный охват и впечатляющий рекламный эффект.
  2. Укрепить имидж. Стильная и яркая упаковка, особенно если она перекликается с общей айдентикой марки, работает на восприятие бренда как современного, динамичного и привлекательного для целевой аудитории. А использование эко-материалов в дизайне говорит об ответственности бренда и его заботе об окружающей среде.
  3. Стимулировать лояльность и повторные продажи. Качественный и оригинальный дизайн стаканчика может стать дополнительным аргументом в пользу покупки именно у Вас, а не у конкурентов. Попадая в руки клиента, фирменный стакан становится постоянным напоминанием о приятном опыте взаимодействия с Вашей маркой. И даже если сам стаканчик окажется в мусорке, приятные эмоции и ассоциации с Вашим брендом останутся в памяти клиента надолго. Что, конечно же, повышает вероятность повторной покупки.

Чтобы брендирование работало хорошо, сам стаканчик также должен быть высокого качества. Наиболее хорошо под эту задачу подходят двухслойные бумажные стаканы — www.simi.kiev.ua/bumazhnye-stakany/dvuhsloynie.

Как можно оригинально обыграть дизайн кофейных стаканов?

При брендировании бумажных стаканчиков для кофе важно учитывать следующие моменты:

  • Стаканчик должен не просто нести Ваш логотип, но и транслировать характер и «личность» бренда. К примеру, если Вы позиционируете себя как традиционную и аутентичную кофейню, стоит отдать предпочтение классическим цветам, винтажным шрифтам и иллюстрациям в стиле ретро. А если Ваш бренд молодежный и дерзкий, то ярких красок, провокационных слоганов и нестандартных дизайнерских решений должно быть хоть отбавляй.
  • Привнесите немного интерактива. Например, стаканы сети Caribou Coffee не просто несут на себе фирменный узор, но и предлагают клиентам раскрасить его и поделиться результатом в соцсетях. А в австралийской сети Merlo на стаканах печатают QR-коды, отсканировав которые можно получить порцию интересного контента или поучаствовать в розыгрыше призов.
  • Дайте клиентам возможность получить стаканчик с собственным именем, пожеланиями или даже фото. Благо, современные технологии печати позволяют реализовать это без лишних затрат. Посмотрите, как элегантно реализовала идею персонализации сеть Tea Leaf: на их стаканах всегда есть поле, куда бариста от руки вписывает имя клиента.

Уряд не відмовився від ідеї економічного бронювання

У Раді та уряді від ідеї економічного бронювання не відмовилися, питання на стадії обговорення. З одного боку, це може не відповідати Конституції України через порушення принципу рівності, проте існує альтернативна думка – економіка потребує підтримки.

Про це повідомив член парламентського комітету з питань оборони нардеп Федір Веніславський в інтерв’ю “РБК-Україна” у понеділок.

За словами Веніславського, під час години запитань до уряду в п’ятницю це було одним із питань від народних депутатів. На нього відповідав і міністр економіки, і міністр фінансів, і заступник міністра економіки, і прем’єр-міністр України.

На думку багатьох представників виконавчої влади питання економічного бронювання є актуальним, але якихось вже напрацьованих алгоритмів, які б дозволили сказати, що воно буде запроваджено, наразі немає.

“Я не можу сказати, що це питання, яке, скажімо, абсолютно безболісно пройде у парламенті. Це дуже сенситивне питання, воно має дуже багато наслідків з точки зору соціальної справедливості та відповідності Конституції. Тому я не думаю, що в дуже короткостроковій перспективі це питання буде вирішено”, – зауважив Веніславський.

За словами нардепа, економічне бронювання може не відповідати Конституції України, тому що буде порушено принцип рівності.

“Наші колеги з комітету економічного розвитку вважають, що це потрібно, тому що економіка потребує підтримки. І запровадивши економічне бронювання, ми дамо стимул для розвитку економіки, що, в свою чергу, буде забезпечувати надходження податків, за які ми будемо закуповувати зброю, виплачувати заробітну плату та грошове забезпечення наших військових”, – розповів Веніславський.

Як зазначив член парламентського комітету з питань оборони, питання складне й неоднозначне, тому якихось ідей щодо його вирішення поки немає.

рф патрулює Чорне море підводними човнами

Після ураження українськими Силами оборони декількох десятків російських кораблів рф почала залучати до патрулювання Чорного моря підводні човни, повідомив голова Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук.

“У Чорному морі тепер вони (сили рф – ред.) виконують завдання підводними човнами. У них уже сформувалася практика, коли зранку ці підводні човни змінюють один одного. В Азово-Чорноморському регіоні у них чотири підводних човни, з яких три – є носіями крилатих ракет. Два підводні човни періодично виходять в море”, – розповів він, інформує Радіо Свобода.

Крім того, за словами Плетенгчука, “сили рф вирішили, що у Азовському морі безпечніше, і зараз намагаються організувати там навчальний процес для своїх кораблів”.

Зокрема, наразі у Азовському морі перебуває три великі десантні кораблі рф і ще три малі ракетні кораблі проєкту “Буян-М”. Ці кораблі, каже Плетенчук, “здійснили перехід із пункту базування у Новоросійську”.

“Для захисту своїх кораблів у Азовському морі від українських дронів росіяни будують споруди у вигляді барж і фонових загороджень”, – розповів Плетенчук.

Росіяни завдали авіаудару по Харкову

Збройні сили рф завдали удару по Харкову, влучення зафіксовано в районі житлової забудови на околиці міста, повідомив міський голова Ігор Терехов.

“Щодо жертв та руйнувань інформація уточнюється”, – написав Терехов у телеграм-каналі.

Трохи пізніше начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив, що, за попередніми даними, окупанти використали керовану авіабомбу. Наразі відомо про шістьох постраждалих

“Внаслідок удару по Харкову постраждали шість людей. За різними адресами є пошкодження житлових будинків, гаражів та авто. Огляд місць влучань триває”, – написав Синєгубов у телеграм-каналі.

росія назвала F-16 за межами України “законною ціллю”

Винищувачі F-16 та аеродроми їхнього базування за межами України будуть “законною ціллю” для росії, якщо ці літаки виконуватимуть бойові завдання.

Про це заявив голова оборонного комітету Держдуми рф Андрій Картаполов. Його цитують російські ЗМІ.

“Якщо вони не будуть використовуватися за прямим призначенням, то не будуть законною ціллю для ЗС рф. А ось якщо вони братимуть участь у бойових вильотах, то, безумовно, будуть”, – сказав російський депутат.

За його словами, йдеться також про аеродроми, на яких базуватимуться ці винищувачі, з усіма можливими наслідками.

При цьому Картаполов уточнив, що “претензій” до Заходу не буде, якщо F-16 стоятимуть на аеродромах, як на зберіганні, після чого їх перевозитимуть до України, вже там оснащуватимуть, проводитимуть техобслуговування, а літатимуть винищувачі з українських аеродромів.