Кандидат у президенти США від Республіканської партії, 45-й американський президент Дональд Трамп заявив, що не є прихильником запровадження санкцій. Він натякнув, що готовий послабити або скасувати санкції проти росії в рамках його “угоди” про припинення війни в Україні.
Про це Трамп заявив в інтерв’ю Bloomberg, оприлюдненому 16 липня.
На запитання, чи думав Трамп про послаблення або скасування санкцій проти рф в рамках так званої “угоди”, про яку він говорив, щоб припинити війну в Україні, кандидат у президенти відповів: “Так. Санкціями ми змушуємо всіх піти від нас. Тому я не люблю санкції. Я знайшов їх дуже корисними з Іраном, але з Іраном санкції мені були не так вже й потрібні”.
Російська армія в ніч проти 17 липня знищила ракетою переправу через річку Оскол у Куп’янській громаді.
Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, пише Суспільне.
Він розповів, що переправа використовувалася цивільними, це не перший удар росіян по об’єкту.
“Ворог показує, що для нього це принципово. Раніше він бив туди КАБами, сьогодні прилетіла ракета “Х”. Це транспортна переправа, кожна переправа для нас важлива. Вона цивільна. Нею рухається цивільний транспорт, у тому числі це маршрут евакуації”, – розповів Синєгубов.
Глава ОВА додав, що влада відновлюватиме цю переправу через Оскол.
За його словами, ця суттєва допомога зміцнить макрофінансову стабільність України. Після отримання цих коштів загальна сума фінансування від ЄС в межах Ukraine Facility сягне 12 млрд євро.
В Україні повноцінно запрацювало електронне бронювання через портал державних послуг “Дія”. Про це розповіла голова Міністерства економіки Юлія Свириденко у Facebook.
Вона зазначила, що на початку місяця провели бета-тестування, під час якого деякі компанії випробували систему та забронювали близько тисячі працівників. Після цього сервіс запрацює повноцінно.
“У середньому процес займав до години. Тому після успішного тесту, ми запускаємо послугу повноцінно. Тепер процес буде максимально швидким та автоматизованим, аби скоротити час очікування для бізнесу”, – написала міністр економіки.
Так, у разі, якщо підприємство належить до критично важливих чи здійснює забезпечення потреб Сил безпеки та оборони, має змогу здійснити бронювання працівників онлайн. Алгоритм дій наступний:
керівник підприємства має через особистий кабінет подати заяву про бронювання з переліком працівників, які підлягають бронюванню;
“Дія” в автоматичному режимі перевірить компанію та працівників за реєстрами на предмет:
чи дійсно підприємство критично важливе; чи на справді військовозобов’язані працюють офіційно; чи дані військовозобов’язаних містяться в реєстрі “Оберіг”.
У разі схвальних відповідей – система автоматично надішле повідомлення в особистий кабінет керівника про бронювання працівника.
Водночас, у військовозобов’язаного оновляться відомості у застосунку “Резерв+”. А саме – з’явиться інформація про бронювання. За потреби, можна отримати паперову версію. У разі відмови керівнику надішлють детальне пояснення причин такого рішення.
Мобильные моноблоки Nokia кнопочного типа, казалось бы, навсегда должны остаться в прошлом. Сегодня практически у всех есть смартфоны с сенсорным экраном. Однако, в популярных интернет-магазинах, например на https://www.ctrs.com.ua/smartfony-mobilnye-telefony/, спрос на кнопочные телефоны постепенно увеличивается. С чем связана эта удивительная тенденция? Рассмотрим на примере телефонов Nokia.
Причины роста спроса на кнопочные телефоны
Кнопочные телефоны Nokia известны своей долговечностью. Они выдерживают падения, пыль и даже влагу лучше, чем большинство современных смартфонов. Этот фактор делает их идеальными для использования в экстремальных условиях, например, на строительных площадках, в путешествиях и в других ситуациях, где смартфоны могут быстро выйти из строя.
В эпоху сложных интерфейсов и множества функций, кнопочные телефоны привлекают пользователей своей простотой. Минимальное количество функций делает их удобными для пожилых людей и детей, которым не нужны сложные возможности современных устройств.
Мощная батарея
Одно из самых значимых преимуществ кнопочных телефонов Nokia — это их продолжительное время работы от одного заряда. Батареи таких телефонов могут держать заряд несколько дней, а иногда и недель. Вы можете длительное время оставаться на связи без поисков ближайшей розетки. Важное преимущество в условиях частых отключений света по графику.
Сосредоточенность на основных функциях
Кнопочные телефоны предназначены в первую очередь для минимального набора функций:
звонки;
SMS;
интернет 3G.
Также они оснащены необходимыми инструментами типа часов, будильника, фонарика, секундомера и пр. А отсутствие отвлекающих факторов, таких как социальные сети и бесконечные уведомления, помогает пользователям сохранять концентрацию на важных задачах.
Доступная цена – немаловажный плюс
Кнопочные телефоны Nokia, как правило, гораздо дешевле современных смартфонов. Это делает их доступными для широкого круга пользователей, включая тех, кто ищет временное или запасное устройство. В интернет-магазине по ссылке выше купить кнопочный телефон Нокиа можно по цене от 700-800 гривен.
Преимущества кнопочных телефонов Nokia
Почему покупатели ценят неувядающую классику в виде кнопочных телефонов Nokia
Долгое время работы от батареи – до нескольких недель полной автономности;
Отсутствие зависимости от интернета;
Легкость и компактность.
Кнопочные телефоны Nokia продолжают пользоваться популярностью благодаря своей надежности, простоте использования и мощной батарее. В условиях растущего интереса к минимализму и осознанному потреблению, эти устройства становятся отличной альтернативой современным смартфонам. Их преимущества очевидны. Если вам потребовалось надежное средство связи без излишнего функционала, стоит рассмотреть возможность покупки кнопочного телефона Нокиа или других брендов.