Чому контрнаступ ЗСУ у Херсонській області повільніший за Харківський: Резніков дав відповідь

Наступ українських захисників на Херсонському напрямку просувається трохи повільніше, аніж на Харківському. Все тому, що Херсонщина, що є сільськогосподарським регіоном, розділена  іригаційними каналами, які російські окупанти використовують як оборонні траншеї. Про це заявив міністр оборони України під час інтерв’ю для Financial Times.

Олексій Резніков (фото з відкритих джерел)

 Він також зазначив, що Збройні сили України у Херсонській області завдали суттєвих втрат ворогу.

 А ще у Генштабі повідомили, що для посилення російських позицій у цьому регіоні було відправлено 1200 чеченських солдатів. Очільник оборонного відомства заявив, що чеченців використовують, щоб фронтові війська не покинули свої позиції на полі бою. 

Нагадаємо, що “Коментарі” писали про те, що Резніков попередив, що контрнаступ у Харківській області – це лише початок. Міністр оборони України Олексій Резніков порівняв контрнаступ ЗСУ в Харківській області зі сніговою кулею, яка “котиться вниз схилом”. Міністр звернув увагу на те, що після того, як українські воїни звільнили більшу частину території на сході України, з’являється нове завдання – треба не лише допомагати відновлювати нормальне життя на цих територіях. Але й уміти захистити їх від нових атак росіян, які точно будуть. При цьому Резніков зізнався, що контрнаступ ЗСУ у Харківській області пройшов “набагато краще, ніж очікувалося”. Але попереду на українську армію чекає велика робота щодо утримання звільнених територій, потрібно провести зачистку та повну деокупацію. За словами Олексія Резнікова, наступальна операція в Харківській області забрала багато сил.

Цей запис оприлюднено в Суспільство автором Тарас Волиненко. Додати до закладок постійне посилання.

Про автора Тарас Волиненко

Журналіст з понад 15-річним досвідом. Закінчив факультет журналістики Національного університету імені Тараса Шевченка у 2010 році. Працював у провідних українських ділових медіа, де висвітлював теми фінансів, ринку праці, інвестицій та малого бізнесу. Сьогодні спеціалізуюся на аналітиці економічних процесів в Україні та їхньому впливі на щоденне життя громадян.