Чому росіяни крадуть українські пісні Скрябіна, Океану Ельзи, KAZKA, Go_A? Відповідь психолога

З початку повномасштабного вторгнення вчинки росіян встигли перетворитись на меми. Нам уже відомо, що росіяни крадуть холодильники, пральні машинки та навіть собачі будки чи унітази. У культурному просторі усе не набагато краще. 
Росіяни і далі продовжують красти. На ютубі з’явилось безліч пісень, які росіяни вкрали в українців, та переспівали їх російською. Серед найвідоміших таких прикладів можна згадати:

Океан Ельзи – Обійми;Скрябін – Мам;Бумбокс – Ой у лузі червона калина;KAZKA – Плакала;Go_A – Шум.

Дісталось навіть вічній українській класиці, пісню Софії Ротару – Червона рута, також виконують російською мовою.
На питання чому росіяни не генерують щось самі, а крадуть і що це про них говорить у цій війні відповіда психологиня Діна Веселкова.
Вони не хворі клептомани. Перша причина – це їх рабське мислення. За всю свою історію вони звикли комусь належати, діяти по шаблону, як барин скаже, так і зроблю. Ось їм і сказали створити якийсь творчий продукт, щоб підтримати бойовий дух, вони і зробили – виклали дітей буквою Z чи змавпували наші тренди. – сказала психологиня.
Далі вона ж додала:
Але ж їх 140 млн, там точно є якісь винятки із правил, творчі, креативні люди. Але де їх результати, чому вони нічого не створюють? Бо насправді вони самі не вірять у свою правоту та перемогу десь на підсвідомому рівні. Кожного місяця у них змінюється війна, їх “спецоперація”, то демілітаризація, то звільнення Донбасу, то вони воюють за свою родіну і проти НАТО. Про що їм тоді співати? Про вкрадені унітази? Їм тоді залишається переспівувати українські пісні. – наголосила Діна Веселкова.
Раніше “Коментарі” писали, що росіяни вкрали в Україні сонячну станцію.
Цей запис оприлюднено в Суспільство автором Тарас Волиненко. Додати до закладок постійне посилання.

Про автора Тарас Волиненко

Журналіст з понад 15-річним досвідом. Закінчив факультет журналістики Національного університету імені Тараса Шевченка у 2010 році. Працював у провідних українських ділових медіа, де висвітлював теми фінансів, ринку праці, інвестицій та малого бізнесу. Сьогодні спеціалізуюся на аналітиці економічних процесів в Україні та їхньому впливі на щоденне життя громадян.