Для чого українських пілотів тестують на авіабазі у США: у ЗСУ розкрили деталі

Американські інструктори зацікавлені в тому, щоб, якнайшвидше з’ясувати, який рівень знань мають українські пілоти, які мають найбільше досвіду. Також американські фахівці намагаються з’ясувати, скільки часу може зайняти навчання українських пілотів у разі ухвалення рішення про передачу Україні західних винищувачів. Про це заявив речник Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат. Як повідомляє портал “Коментарі”, про це пише “Голос Америки”.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,
щоб першими дізнатися про найважливіші події!

“Всі ці моменти враховуються, і будуть надалі зроблені кроки для того, щоб зрозуміти алгоритм дій: як ми діятимемо далі, де ми навчатимемо, якщо буде прийнято рішення про (Ред. – надання) того чи іншого типу літака”, — заявив Гнат.

За його словами, Україна разом зі своїми союзниками продовжує переговори щодо постачання винищувачів. Київ намагається переконати партнерів, що час про передачу літаків західного зразка – давно вже настав і це справді крайня необхідність.

“Якщо буде прийнято рішення про той інший тип літака — тоді вже знатимемо, яка кількість пілотів і куди відправляти на це навчання”, — підсумував Юрій Ігнат.

Читайте також на порталі “Коментарі” — ATACMS та винищувачі F-16 для України: чи змінилася позиція Білого дому щодо цього питання.

Також видання “Коментарі” повідомляло – в Інституті вивчення війни (ISW) пояснили, чому через атаки військ РФ на Донбасі контрнаступ ЗСУ все ближче.                                                         

Раніше “Коментарі” писали – про що говорять заяви США про війну в Україні – чи є впевненість союзників у нашій перемозі.

Цей запис оприлюднено в Суспільство автором Тарас Волиненко. Додати до закладок постійне посилання.

Про автора Тарас Волиненко

Журналіст з понад 15-річним досвідом. Закінчив факультет журналістики Національного університету імені Тараса Шевченка у 2010 році. Працював у провідних українських ділових медіа, де висвітлював теми фінансів, ринку праці, інвестицій та малого бізнесу. Сьогодні спеціалізуюся на аналітиці економічних процесів в Україні та їхньому впливі на щоденне життя громадян.