За статистикою каву можна називати найпопулярнішим напоєм у світі. Тільки приблизні підрахунки кажуть самі за себе: за рік люди випивають більш ніж 500 мільярдів чашок цього духмяного напою. І цифрі ці зовсім не можна назвати точними, оскільки у багатьох країнах взагалі відсутня така статистика.
Кава насправді корисна
Попри всі міфи про те, що для здоров’я краще відмовитись від вживання кави, це не є правдою. Крім досить чарівних властивостей кави бадьорити зранку, напій має цілком доведені вченими корисності для тих, хто вживає (але не надто багато) каву:
- зменшує ризик розвитку серцево-судинних хвороб;
- зменшує ризик розвитку раку печінки у людей, які хворі на гепатит С;
- зменшує прояви панкреатиту;
- зменшує шанси захворіти на діабет;
- покращує мозковий кровообіг та стимулює зріст нервів
Найкращий смак народжується у Бразилії
Як Великобританію можна назвати країною, де не уявляють себе без чаю, так серед всього світу виокремлюються країні Латинської Америки у плані кави. Втім, найбільший розвиток галузь вирощування та виробництва кави стався саме у Бразилії, де кавовий бізнес призвів до надзвичайного економічного росту, принаймні, у кількох регіонах. Наприклад, першу залізницю проклали саме для обслуговування найбільших плантацій. Зробили це у компанії “Могіана”, на честь якої потім назвали регіон країни. Доречі, саме арабіку з цієї області (ambassador.cafe/ua/brazil-mogiana) деякі поціновувачі називають однією з найсмачніших. Вона характеризується надзвичайною м’якостю, відсутностю гіркоти та невеличкою кислинкою. При цьому післясмак від Могіани трошки віддає шоколадом та горіхом із медом. Для багатьох українців, які зазвичай полюбляють більш м’які та не гіркі напої, смак цієї кави є найбільш приємним.
Дякувати сучасності, справжню каву з Бразилії придбати у нашій державі можна без будь-яких проблем та за зовсім адекватні гроші. Але купити кавові зерна чи вже молотий напій – це одне. Зовсім інше – правильного ії зварити. Для того, щоб напій розкрився, не “вмер” та подарував поціновувачу справжню гармонію смаку, треба достатньо серйозно підходити і до способу його приготування, і до посуду, в якому це робиться.
Ідеально підібрати джезву, гейзерну кавоварку чи френч-пресс до кожного з видів кави, арабіки, робусти чи суміші, можуть фахівці, які по-справжньому захоплені кавою. Для отримання консультації варто звернутися в інтернет-магазин кави Ambassador, і, повірте, навіть серйозні гуру можуть дізнатися чимало для себе корисного, замовити зерна чи мелену каву та придбати супутні товари. Споживайте каву із радістю.