Командувач сухопутних військ розповів про стратегію ЗСУ

Стратегія української армії полягає у комбінації постійних ударів по пунктах постачання та мобільних атак. Про це під час інтерв’ю для ABC News розповів командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

Олександр Сирський (фото з відкритих джерел)

За словами Сирського, нюанси української військової стратегії не допускають лобових зіткнень, де ворог має перевагу в артилерії. Але ЗСУ постійно б’ють по вогневій міці РФ, руйнуючи ворожі центри постачання та водночас, проводячи мобільні атаки для того, аби досягнути своєї мети з мінімальними втратами.

“Ми досягаємо цього, завдаючи ударів по вогневій потужності противника, його артилерії, уникаючи лобових атак на користь рейдів і маневрів, атакуючи з флангів та з тилу. Ми створюємо умови, за яких ми можемо змусити ворога нервувати, зазнавати втрат та залишити свої позиції”, — розповів Сирський.

Нагадаємо, що “Коментарі” інформували про те, що Медведєв взявся переконувати, що у Росії зброя не закінчується. У РФ взялися переконувати, що у них не закінчується зброя. Так, заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв заявив, що у них все більше зброї. Медведєв заявив, що попри заяви західних розвідок все зовсім навпаки, випуск спеціальної техніки, озброєнь і  “кратно” збільшується в усіх напрямках: від танків і гармат до ракет і дронів. “Чекайте!” – пригрозив колишній президент РФ. Окрім цього, він повідомив, що побував на “Уралвагонзаводі”, де перевірив випуск танків, та обговорив прискорення поставок техніки у війська для війни в Україні. А ще – Медведєв натякнув, що на тих, хто не впорається із державним замовленням чекає кримінальна відповідальність.

 

Цей запис оприлюднено в Суспільство автором Тарас Волиненко. Додати до закладок постійне посилання.

Про автора Тарас Волиненко

Журналіст з понад 15-річним досвідом. Закінчив факультет журналістики Національного університету імені Тараса Шевченка у 2010 році. Працював у провідних українських ділових медіа, де висвітлював теми фінансів, ринку праці, інвестицій та малого бізнесу. Сьогодні спеціалізуюся на аналітиці економічних процесів в Україні та їхньому впливі на щоденне життя громадян.