Хочете взяти кредит, не турбуючи рідних і близьких? Тепер це реально! Мікрофінансова організація Мілоан не вимагає телефони друзів, сім’ї при оформленні позики. Все, що знадобиться — тільки ваші особисті контактні дані. Взяти кредит за 5 хвилин в Miloan без дзвінків і перевірок кредитної історії може будь-який громадянин України, віком від 18-років!
Як оформити позику:
- Зайдіть на сайт компанії “Мілоан” для вибору суми і терміну. Нові клієнти можуть взяти до 12 000 грн на 1 тиждень під 0,01%. Доступна послуга пролонгації (продовження кредитного періоду).
- Натисніть “Отримати гроші” для того, щоб заповнити заявку. Заявка на кредит — максимально проста. Для її заповнення потрібні тільки паспорт, ІПН, банківська карта будь-якого українського банку.
- Надішліть анкету і дочекайтеся відповіді. Через 15-20 хвилин ви дізнаєтеся, схвалили чи вам позику. У 85% випадків, рішення буде позитивним. Гроші надійдуть на карту практично миттєво.
Отримати позику можна в будь-який час. Навіть вночі або рано вранці вихідного дня.
Переваги мікрокредитування
Відсутність застав, поручителів, дзвінків рідним — це далеко не всі плюси позик від МФО. Також співробітники мікрофінансових компаній не перевіряють вашу кредитну історію, не вимагають довідки про доходи. Процедура оформлення позики є максимально простою, а ризик відмови — мінімальним.
Що ще важливо? Сучасні мікрофінансові організації працюють за ліцензією НБУ. Це означає, що ви отримуєте прозоре, чесне і взаємовигідне співробітництво, без ризику обману. Тому кредитування в МФО — швидкий, вигідний спосіб вирішення фінансових проблем в різних життєвих ситуаціях.
Як правильно заповнити анкету, щоб отримати позику
На фінансовому ринку нашої країни існує понад 1000 мікрофінансових організацій. Вони відрізняються за умовами кредитування і принципу роботи. Заявка на позику, при цьому, у різних МФО є схожою. Щоб взяти кредит на карту без відмови, клієнтам необхідно заповнити просту анкету з 15-20 пунктів.
У заявці запитують про особисті дані: ПІБ, рік народження, місце роботи (офіційне / неофіційне), рівень доходу, контактні дані. Рідше уточнюють про сімейний стан, наявність осіб на утриманні, а також запитують контакти близьких. Щоб підвищити свої шанси на отримання позики, дотримуйтесь простих правил при заповненні анкети:
- Заповнюйте всі обов’язкові поля. Вони, як правило, відзначаються зірочкою або червоним кольором. Також бажано заповнити і поля необов’язкові: для кредиторів це буде “плюсом” в вашу користь.
- Вказуйте тільки коректну інформацію. Не намагайтеся видати себе за іншу людину, написати фейковий номер телефону/імейл, або надати дані зі старого паспорта. Спроба обману — прямий ризик відмови.
- Уважно перевіряйте написане. В анкеті не повинно бути помилок і друкарських помилок, всі дані повинні бути повними і достовірними.
Ось і все, що потрібно знати про заповнення заявки на позику.