Site icon Companion UA

Нарощування кольорових вій – модний тренд у сфері краси!

Нарощування вій – вже звична процедура, але сфера краси постійно розширюється і шукає нові шляхи для тих, хто готовий експериментувати. Кольорові вії стають трендовим явищем, яке здатне додати родзинки будь-якому образу і підкреслити колір стиль.

Коротко про техніку нарощування

Процес нарощування кольорових вій мало чим відрізняється від нарощування стандартних. Для початку потрібно вибрати бажаний матеріал за основними характеристиками – брендом, вигином, шириною, кольором штучних вій. Зробити це можна в інтернет-магазині бренду Sculptor Lash за посиланням: sculptor-lash.com/catalog/resnicy-dlya-narashchivaniya/cvetnye-resnicy.

Кольорові вії можна наростити у повний об’єм – по всій довжині повіки або ж у неповний об’єм – по частині довжини. Також використовують техніки 2D і 3D – подвійне і потрійне нарощування.

Існує кілька ефектів, якими можна підкреслити очі. Для природного погляду використовують штучні вії однієї довжини. Щоб зробити погляд виразнішим, можна використати дві різні довжини, а для оригінальності та створення лялькового ефекту беруть максимально довгі штучні вії. Популярні також “розріджений” ефект (прикріплення пучків на великій відстані одне від одного), лисячий погляд (три різні довжини з акцентом на куточках очей), ефект білочки (одна довжина по всій повіці, довші волосинки лише у зовнішньому куточку).

Можна скомбінувати чорний колір зі ще якимось відтінком або ж зробити ефект градієнту – від світліших до темніших відтінків одного кольору по всій повіці. Для яскравих образів нарощують один або кілька контрастних кольорів.

Які види кольорових вій є?

Існують однотонні кольорові вії будь-яких природних та штучних відтінків – від світло-русявого до шоколадного, від фіолетового до яскраво-червоного. Інший варіант – двоколірні, коли основа чорна або іншого темного відтінку, а кінчик кольоровий – зелений, синій, рожевий та ін.

Відтінок штучних вій часто обирають під колір очей. Так, до карих очей личитимуть сапфірові та смарагдові відтінки (зелені, синьо-зелені), до сірих та блакитних обирають золотисті, світло-коричневі та горіхові вії, а до зелених личитимуть фіолетові та багряні.

Важливий також колір волосся. Брюнетки з насиченим вугільним відтінком волосся можуть дозволити собі чорні та темно-сині вії, блондинкам і рудим личитимуть коричневі та сірі. Гарний варіант для каштанового чи темно-русявого волосся – комбінування чорних війок з коричневими. Варто також взяти до уваги тип макіяжу – чим він яскравіший, тим сміливіші відтінки можна собі дозволити.

Обирайте кольорові вії від професійних брендів та створіть образ, який запам’ятається надовго!

Exit mobile version