Переговори та перемир’я з РФ: Зеленський пояснив, чому ні Україні, ні Європі це не потрібно

Переговорний процес, на якому так наполягають у Кремлі, не потрібен ні Україні, ні Європі, тому що він дасть можливість Росії взяти таку необхідну паузу, яку країна-агресора обов’язково використовує для більш потужного удару по Україні у майбутньому. Як повідомляє портал “Коментарі”, про це в інтерв’ю німецькому виданню “Bild” заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

Радник голови ОП пояснив, що переговорний процес сьогодні зафіксує тимчасове перемир’я у війні, яка не буде завершена. Відповідно, Російська Федерація визнає це перемогою і далі претендуватиме на просування своєї експансіоністської політики. Тому перемир’я зараз означатиме лише наступний етап війни через деякий час.

“Це буде “наростаюча сіра зона”, яка постійно тиснутиме на Європу. Європа буде змушена постійно інвестувати сюди великі кошти, щоб підтримувати цю територію у життєздатному стані. Це невигідно Європі в середньостроковій та довгостроковій перспективі”, — зазначив Михайло Подоляк.

За словами радника голови ОП, Німеччині та іншим країнам ЄС переговорний процес сьогодні невигідний, оскільки це спровокує Росію на зухвалішу поведінку в економічному, політичному, дипломатичному плані.

Подоляк вважає, що розпочинати розмови про переговори з державою-агресором можна буде лише тоді, коли станеться аварія останньої надії РФ дотиснути Україну військовим шляхом.                                                                  

Читайте також на порталі “Коментарі” — Міноборони Росії зізналося, що вчинило теракт в Україні.

Цей запис оприлюднено в Суспільство автором Тарас Волиненко. Додати до закладок постійне посилання.

Про автора Тарас Волиненко

Журналіст з понад 15-річним досвідом. Закінчив факультет журналістики Національного університету імені Тараса Шевченка у 2010 році. Працював у провідних українських ділових медіа, де висвітлював теми фінансів, ринку праці, інвестицій та малого бізнесу. Сьогодні спеціалізуюся на аналітиці економічних процесів в Україні та їхньому впливі на щоденне життя громадян.