Site icon Companion UA

Підготовка до зими: незалежність від опалення

В холодну пору року системи центрального теплопостачання піддаються серйозному навантаженню, через що в їх роботі нерідко виникають перебої. До цього додаються постійні обстріли важливих енергетичних об’єктів, тому важливо завчасно підготуватися до зими. Експерти компанії Sontex розповіли про перевірені способи, як зігрітися взимку без централізованого опалення. Вони також виділили методи, які допоможуть не тільки обігріти себе та своїх рідних, а й забезпечити їм якісний сон.

Як зігрітися взимку без опалення: 5 перевірених способів

Обігрів в зимовий період без централізованого опалення можна умовно розділити на основні та додаткові види. Перші здатні повністю замінити централізовані системи опалення, підтримуючи ідеальну температуру у приміщенні навіть при сильних морозах. Другі допомагають зберегти оптимальну температуру, наприклад, зимові ковдри утримують тепло тіла, тому часто використовуються для обігріву в певний проміжок часу.

Експерти компанії «Сонтекс» виділяють наступні ефективні способи зігрітися взимку без опалення:

Конвектори та тепла підлога – це два найбільш ефективні способи створити та підтримувати комфортну температуру. Вони здатні обігріти приміщення за 10-15 хвилин, причому при теплій зимі (до -12°C) можуть застосовуватися як основне опалення. Але їхнім недоліком є неможливість обігріву при відключенні енергопостачання.

Ізоляційні штори та зимові ковдри – це гарні методи збереження тепла та забезпечення собі комфортного відпочинку. Їх часто використовують для додаткового обігріву, завдяки чому вдається сприяти заощадженню енергії та грошей на опаленні. До того ж вони зовсім не потребують електроенергії, а ціна кожного складає лише декілька сотень гривень.

Зимові ковдри: ваш перший союзник у боротьбі з холодом

Класичні ковдри – це вид постільного приладдя, який використовується для накриття тіла під час сну. Зимові ковдри, окрім забезпечення комфорту, виконують функцію збереження тепла, допомагаючи уникнути переохолодження уві сні.

Для виготовлення постільного приладдя використовують натуральні та синтетичні матеріали. Найбільш популярними є синтетичні ковдри від виробника Sontex з наповнювачем Super Loft, які мають наступні переваги:

Зимові ковдри, окрім матеріалу наповнювача, розділяють на два основних типи – полуторні та двоспальні. Полуторні ковдри мають стандартний односпальний розмір, тобто ідеально підходять для однієї людини. Двоспальні теплі ковдри відрізняються більшими розмірами, здатні охопити велике двоспальне ліжко, забезпечивши комфортом двох людей та зберігши тепло їх тіл.

Підготовка до зими як гарантія комфорту та безпеки

Як бачите, альтернативні способи обігріву в холодну погоду можуть частково або повністю замінити централізоване опалення. Безумно найбільш ефективним з них є конвектор, але він не допоможе при відключенні світла. Саме тому найкращим методом збереження тепла можна сміливо назвати зимові ковдри, здатні забезпечити затишок в холодну пору року та допомогти уникнути переохолодження уві сні.

На сайті sontex.com.ua можна придбати зимові ковдри власного виробництва. Вони ідеально підходять для схильних до алергічних реакцій людей, тому що захищені від пилових кліщів, бактерій та грибків. Вони добре переносять автоматичне прання та сушіння в пральній машинці на невеликих обертах. До того ж постільне приладдя виготовлено з якісних теплоізоляційних матеріалів, тому Ви зможете довго насолоджуватися теплом й комфортом, навіть коли централізоване опалення недоступне.

Exit mobile version