Резніков показав, скільки та які ракети залишилися в Росії (ІНФОГРАФІКА)

Очільник оборонного відомства України Олексій Резніков повідомив інформацію про ракети та їх кількість, що залишилися в Росії. Про це повідомляють “Коментарі”, посилаючись на публікацію міністра у Twitter .

Олексій Резніков (фото з відкритих джерел)

За даними Міноборони України, у ворога лишилося 119 ракет “Іскандер”. На початку вторгнення їх було в арсеналі 900 ракет, потім було ще виготовлено 48 ракет.  829 ракет російські окупанти вже втратили.

 А ще РФ обстрілювала територію України 123 протикорабельними ракетами 3M-55 Onyx, тож тепер їх лишилося 347 штук.

 Багато ракет  С-300 є в арсеналі ворога. На цей час їх лишилося 6980 штук.

Окрім цього, в РФ ще є  229 ракет “Калібр”.  З початку російської війни в Україні 391 ракету було випущено.

 А ще — в російської армії залишилося 132 ракети Х-101, 150 ракет Х-555, 120 ракет Х-22 , 356 ракет Х-35 та 43 ракети Х-47М2 “Кинжал”.

Олексій Резніков також назвав 4 вороги російського ракетного арсеналу, мова йде  про роботу українських сил ППО, невмілі російські ракетні війська, санкції та час.

Нагадаємо, що “Коментарі” писали про те, що очільник оборонного відомства України Олексій Резніков заявив, що тільки перемога України дозволить виконати рішення суду Нідерландів у справі щодо збиття боїнга МН17.Український міністр зазначив, що в результаті суд таки підтвердив висновки Об’єднаної слідчої групи, які з’ясували, що літак був збитий російською системою “Бук” та покарав винних, засудивши їх до довічних термінів ув’язнення. А родичам  зобов’язав виплатити компенсацію. Резніков, наголосив, що Росія не збирається визнати свою провину і продовжує скоювати нові злочини. 
 

Цей запис оприлюднено в Суспільство автором Тарас Волиненко. Додати до закладок постійне посилання.

Про автора Тарас Волиненко

Журналіст з понад 15-річним досвідом. Закінчив факультет журналістики Національного університету імені Тараса Шевченка у 2010 році. Працював у провідних українських ділових медіа, де висвітлював теми фінансів, ринку праці, інвестицій та малого бізнесу. Сьогодні спеціалізуюся на аналітиці економічних процесів в Україні та їхньому впливі на щоденне життя громадян.