Російська армія не може наступати: у британській розвідці назвали головну причину

Українська артилерія створила багато неприємностей для росіян на фронті, адже під ударами виявилася більшість складів із боєприпасами. Крім того, вже кілька місяців поспіль російські війська не можуть налагодити логістичні ланцюжки. Все це у комплексі не дає можливості РФ від оборони перейти у наступ. Про це повідомляє портал “Коментарі” з посиланням на зведення Міноборони Великобританії у Twitter.

У британській розвідці зазначають, що виведення військ Росії із західного берега Дніпра минулого місяця надало Збройним силам України можливість завдати удару по додатковим російським логістичним вузлам і комунікаціям.

За даними британської розвідки, ця загроза, швидше за все, спонукала російських логістиків перемістити вузли постачання, зокрема залізничні перевалочні пункти, далі на південь та схід.

При цьому російським підрозділам логістики необхідно буде проводити додаткове трудомістке навантаження та розвантаження із залізничного на автомобільний транспорт. Потім цей транспорт буде вразливий для української артилерії на підвезенні до російських передових оборонних позицій.

У Міноборони Британії вважають, що нестача боєприпасів у Росії, що посилюється цими проблемами логістики, “є одним з основних факторів, що обмежують в даний час потенціал Росії для відновлення ефективних великомасштабних наступальних наземних операцій”.

Читайте також на порталі “Коментарі” — чого очікувати наприкінці року: чи посилить Захід підтримку економіки України та тиск на санкції на Російську Федерацію.    

Цей запис оприлюднено в Суспільство автором Тарас Волиненко. Додати до закладок постійне посилання.

Про автора Тарас Волиненко

Журналіст з понад 15-річним досвідом. Закінчив факультет журналістики Національного університету імені Тараса Шевченка у 2010 році. Працював у провідних українських ділових медіа, де висвітлював теми фінансів, ринку праці, інвестицій та малого бізнесу. Сьогодні спеціалізуюся на аналітиці економічних процесів в Україні та їхньому впливі на щоденне життя громадян.