SES завершила придбання Intelsat: нові можливості зв’язку

Компанія SES завершила придбання супутникового оператора Intelsat, створивши глобального гравця у сфері багатоорбітального зв’язку. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Яка нова структура флоту супутників SES?

Після завершення угоди SES управляє флотом із близько 120 супутників: 90 на геостаціонарній орбіті (GEO) та ще 30 — на середній навколоземній орбіті (MEO). Також компанія отримає стратегічний доступ до супутників на низькій орбіті (LEO).

Які переваги отримає SES після злиття?

Об’єднана інфраструктура дозволить SES надавати інтегровані послуги в галузі зв’язку для урядів, авіації, флоту та медіабізнесу по всьому світу. Компанія оцінює частку на ринку, що стрімко зростає, у 60%.

За прогнозами SES, сукупний дохід після злиття становитиме близько 3,7 млрд євро, а EBITDA — 1,8 млрд євро. Компанія очікує досягти економії на рівні 2,4 млрд євро, переважно протягом найближчих трьох років.

Головний офіс об’єднаної компанії залишиться в Люксембурзі. Акції SES торгуються на біржах Парижа та Люксембургу.

Фінансовими радниками SES виступили Guggenheim Securities, Morgan Stanley та Deutsche Bank. Intelsat консультували PJT Partners і юридичні фірми Skadden, Wiley Rein та Elvinger Hoss Prussen.

Нагадаємо:

Цей запис оприлюднено в Економіка автором Тарас Волиненко. Додати до закладок постійне посилання.

Про автора Тарас Волиненко

Журналіст з понад 15-річним досвідом. Закінчив факультет журналістики Національного університету імені Тараса Шевченка у 2010 році. Працював у провідних українських ділових медіа, де висвітлював теми фінансів, ринку праці, інвестицій та малого бізнесу. Сьогодні спеціалізуюся на аналітиці економічних процесів в Україні та їхньому впливі на щоденне життя громадян.