ЗСУ дізналися, куди росія хоче перекинути мобілізованих

Частина з тих людей, яких Росія мобілізує під час першого етапу часткової мобілізації, буде спрямована на доукомплектування тих військових частин, які вже воюють в Україні. Інша частина буде спрямована на доукомплектування прикордонної служби.

Про це під час брифінгу заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ, бригадний генерал Олексій Громов.

За даними Генштабу, росіяни будуть призиватися у два етапи. На першому етапі, який за часом займе трохи більше місяця, противник збиратиме людей, щоб зміцнити підрозділи, які вже воюють на території України і зазнали великих втрат. Також частину людей буде направлено на доукомплектування Прикордонної служби ФСБ, щоб звільнити особовий склад підрозділів збройних сил Росії.

За словами Громова, найбільше Росія зацікавлена в мобілізації посадових осіб сержантського та рядового складу, чоловіків молодшого офіцерського складу, тому що ця категорія найбільше зазнала втрат під час війни.

“Надалі не виключається, що протягом другого етапу противник продовжить виконувати свої заходи мобілізації, буде створено відповідну низку загальновійськових формувань оперативного та тактичного рівня, відповідний комплект підрозділів ракетних військ та артилерії. Одночасно ми розуміємо, що фахівців дефіцитних спеціальностей у противника нині ні, а їхня підготовка буде займати тривалий час. Тому насамперед противник зосередив свою увагу на формуванні загальновійськових частин підрозділів, підрозділів ракетних військ та артилерії”, — сказав представник Генштабу.
Цей запис оприлюднено в Суспільство, ТОП автором Тарас Волиненко. Додати до закладок постійне посилання.

Про автора Тарас Волиненко

Журналіст з понад 15-річним досвідом. Закінчив факультет журналістики Національного університету імені Тараса Шевченка у 2010 році. Працював у провідних українських ділових медіа, де висвітлював теми фінансів, ринку праці, інвестицій та малого бізнесу. Сьогодні спеціалізуюся на аналітиці економічних процесів в Україні та їхньому впливі на щоденне життя громадян.