Site icon Companion UA

У Кремлі знову істерять через постачання зброї Україні: про що це говорить

cfbfcece

cfbfcece

Колишній президент Росії, заступник голови Ради РФ Дмитро Медведєв влаштував чергову істерику. У світлі поставок американцями Україні далекобійних ракет він заявив, що Росія може застосувати ядерну зброю, якщо з’ясується, що Україна завдає ударів по анексованому Криму. В Офісі президента України вже парирували, наголосивши, що наша країна може деокупувати Крим тим способом, яким сама вважатиме за потрібне. Про що свідчить російська істерика? Як ситуація навколо Криму може розвиватися в найближчому майбутньому? Портал “Коментарі” із цими питаннями звернувся до експертів.

Всі ці істерики вказують лише на слабкість позиції Москви, путінського режиму Директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства, експерт РНБО у 2001-2011 рр. з питань заморожених конфліктів у Євразії (у тому числі Молдова-Придністров’я) Віталій Кулик розмірковує так:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,
щоб першими дізнатися про найважливіші події!

“Чергова істерика у виконанні Медведєва – це демонстрація безпорадності, безсилля країни-агресора. Коли всі погрози перестають працювати, нічого іншого вигадати неможливо, Медведєв у певному алкогольному деліріумі (лат. delirium “божевілля, марення”) знову звертається до ядерної погрози. До останньої зброї трусів”.

На думку експерта, у РФ розуміють, що всі ці погрози щодо України вже не працюють. Що світ у найбільш адекватній частині його політичного істеблішменту також усвідомив, що ці погрози не мають додаткової вартості.

“Йдеться не про те, що Росія не може використовувати, наприклад, тактичну ядерну зброю. Може. Питання, що це ні до чого не приведе. Будь-яке подібне використання зробить РФ лише гірше, – пояснює Віталій Кулик. – Відповідно всі ці істерики вказують лише на слабкість позиції Москви, путінського режиму. І крім верещання вони не можуть останнім часом із себе видавити нічого вартого, актуального”.

Окрім освоєння сучасних систем озброєння, нам слід думати про максимально раціональне використання нашого людського потенціалу Політичний аналітик, PR-експерт Олександр Солонько наголошує, що будь-які постачання зброї для України викликають істерики в Кремлі. Він нагадує, що це розпочалося з перших пакетів допомоги, які надходили до широкомасштабного 24 лютого 2022 року.

“Звичайно, з того часу номенклатура озброєння та боєприпасів розширилася. Причому так, як ми й самі, мабуть, не очікували на початку повномасштабної війни. І для нас, і для окупантів, очевидно, що кожен пакет військової допомоги для України зменшує шанси на перемогу росіян”, – пояснює експерт.

Інша річ, продовжує він, що у нас – величезна різниця (на користь агресора) в обсязі людського ресурсу, яка також може критично вплинути на перебіг війни.

“Тому, окрім освоєння сучасних систем озброєння, нам слід думати про максимально раціональне використання нашого людського потенціалу, – наголошує Олександр Солонько. – А також як мінімізувати втрати в період, коли величезну питому вагу займають агресивні піхотні бої”.

Читайте також на порталі “Коментарі” — кадрові рішення, пекельні бої на Донбасі, саміт Україна-ЄС: чим запам’ятався цей тиждень.

Exit mobile version