Site icon Companion UA

Україна виборола перемогу на Чемпіонаті світу з ММА U-18

Молоді спортсмени з України завершили турнір у грецькому місті Александруполісі з чималою кількістю нагород. Участь в світовому змаганні брали 32 учасники від української федерації UF MMA віком від 8 до 18 років.

Україна вкотре продемонструвала свою силу та впевненість. За підсумками турніру отримали 24 нагороди (10 золотих, 9 срібних та 5 бронзових), що принесло загальнокомандне перше місце. Спортсмени здобули перемогу над сильною американською командою, яка отримала 20 нагород, включаючи 9 золотих медалей. Третє місце посіли представники Казахстану з 17 нагородами, з них 5 найвищого ґатунку.

Чемпіонами світу U-18 стали:

Золото: Софія Левковська, Євген Голендер, Анастасія Семака, Євгеній Русанюк, Іван Княхницький, Вероніка Кизь, Даниїл Чернецький, Андрій Мартин, Лілія Гугляк, Роман Бондарюк.

Срібло: Олександр Слюсарчук, Даниїл Сухорук, Іван-Маркіян Качур, Микита Ірчак, Олександра Кушнір, Варвара Огородник, Олександр Байрак, Богуслава Стасів, Марко Білінський.

Бронза: Сергій Богданов, Олександра Машура, Артем Краснобородько, Максим Шишканич, Дмитро Совенок.

Президент UF MMA, Володимир Тесля, поділився своїми враженнями:

“Сьогодні наші юнаки та дівчата показали справжню силу та визволення, виборовши перше командне місце на Чемпіонаті Світу зі змішаних бойових мистецтв. Слава Україні!”

Головний тренер збірної UF MMA U-18, Іван Штефюк, зазначив, що кожен учасник є переможцем і висловив вдячність усім тренерам та партнерам за підготовку спортсменів. Також було відзначено високі досягнення дівчат та хлопців на турнірі.