Site icon Companion UA

В ОП розповіли, чого чекають ЗСУ – чому не контрнаступають

fcebffdef

fcebffdef

Сьогодні справді немає контрнаступу, про який давно всі говорять і який неминучий. Але тактика української армії полягає в тому, щоб максимально послабити супротивника, який все ще намагається робити спроби наступу. Його треба послабити настільки, щоб він не міг наступати. після цього українські захисники перейдуть до масованого контрнаступу. Як передає “Коментарі”, про це в інтерв’ю “Радіо Чикаго” розповів радник глави Офісу президента Олексій Арестович.

Радник глави ОП пояснив, успішність контрнаступу може бути тільки в тому випадку, якщо противник не зможе належним чином оборонятися, а це може статися лише в тому випадку, коли він буде максимально ослаблений. Якщо ж наступати вже зараз, не чекаючи, поки супротивник видихнеться, то є великий ризик нарватися на контрудари РФ. У результаті тоді всі сили ЗСУ витратять на лобові таки зустрічні бої, не досягнувши бажаного результату.

Арестович зазначив, що росіяни витрачають великі сили, коли продовжують атакувати. Водночас ЗСУ ведуть маневрову оборону. Здебільшого це відбувається на ділянці від Ізюму до Бахмуту та до кордону Луганської та Донецької областей. Там сконцентровано приблизно 60% сил російських військ України.

“Там зараз 60% тих 130-150 тисяч російських військ, які в принципі тут воюють. Так от, російська армія вийшла на плато тижнів три тому і це плато почало повільно кренитися, а ми, навпаки, почали набирати обертів. Ось коли ці два графіка зійдуться, ми перейдемо у наступ”, — пояснив радник голови ОПУ.

Олексій Арестович традиційно поділився прогнозом щодо подальших подій на фронті. На його думку, головні події, які можуть змінити перебіг війни, відбудуться ближче до осені.

Читайте також на порталі “Коментарі” – чому звільнення Херсонщини виб’є один із базових козирів РФ – коли розпочнеться активна фаза.

Також видання “Коментарі” повідомляло — “режими – це у російських в’язницях”: в Офісі президента відповіли Лаврову.

Exit mobile version