Навантажувачі — це унікальні та затребувані вантажопідйомні машини, які завдяки різним видам навісного обладнання мають широку сферу застосування:
- для складських потреб;
- в міському та автодорожньому будівництві;
- на виробничих та переробних заводах;
- на торгових терміналах та точках оптової купівлі товарів;
- на промислових підприємствах та ін.
За допомогою цієї техніки переміщують вантажі на пластикових, дерев’яних або металевих піддонах (палетах), розфасовані в ящиках або контейнерах. Навантажувачі можна використовувати як в закритих приміщеннях, так і на відкритих майданчиках.
Купити автонавантажувачі в Києві можна на сайті «Київського заводу ПТО» kzpto.com.ua/pogruzchik/. Модельний ряд представлений різною вантажною технікою іменитих світових брендів. У компанії можна вигідно придбати дизельні, газові, бензинові, електричні вилочні навантажувачі та висотні штабелери (річтраки) вантажопідйомністю до 5 тонн.
Переваги вилочної вантажної техніки
Затребуваність вантажопідйомної техніки обумовлена наступними перевагами:
- невеликі габарити та ергономічний корпус при високій маневреності;
- підвищена надійність, ефективність та простота роботи;
- невелика витрата палива;
- досить високі характеристики середньої вантажопідйомності;
- широкий функціонал: за допомогою техніки переміщують як промислові вантажі, так і тендітні товари (скло, плитку, кераміку);
- оперативність транспортування палетів до точки навантаження;
- універсальність застосування, що забезпечується за рахунок різного навісного обладнання (каретки зсуву, позиціонери вил, стандартні, поворотні або многопіддонні захоплювачі, телескопічні вила, штовхувачі, кранові підвіски, штирі та ін.).
Основні характеристики навантажувачів
Щоб вибрати відповідні автонавантажувачі для виконання конкретних завдань, необхідно враховувати основні параметри спецтехніки:
- Тип двигуна. Навантажувальні машини можуть працювати на основі електричних, дизельних або бензинових моторів. електронавантажувачі зазвичай застосовуються в закритих приміщеннях (склади, торговельні зали, невеликі павільйони). Техніка з дизельними та бензиновими силовими агрегатами має більш високу потужність, але знижену маневреність, тому такі машини використовуються для роботи на великих промислових підприємствах та відкритій місцевості.
- Вантажопідйомність. Дана характеристика впливає на виконувану мету (тип вантажів, які потрібно транспортувати). Значення працездатності та максимальної ваги підйому вказуються в технічних паспортах.
- Висота підйому. Можна купити навантажувач, який здатний піднімати вантажі на висоту від 2 до 4 метрів.
- Маневреність. Кожен покупець може підібрати спецтехніку для невеликого складу або роботи на великому відкритому будівельному майданчику.
- Впізнаваність бренду. Навантажувачі вітчизняних виробників мають меншу вартість, ніж вантажопідйомні машини іноземних компаній.