Такий інструмент, як шліфмашина для стін, призначається для обробки та вирівнювання поверхностей стін та стель. Пристрій використовують для видалення фарби, шпаклівки, для позбавлення стін від нерівностей. Це необхідно для проведення якісного фарбування оброблених поверхностей у майбутньому.
Як нетипово використовується шліфмашина
Серед неординарних методів використання такого інструменту для обробки стін, можна навести наступні:
- створення текстур;
- різьблення на стінах;
- збільшення адгезії шпаклівки;
- створення абстрактних малюнків;
- створення мозаїк.
Текстури
Завдяки заміні насадки для шліфування, можна створити різноманітні текстурні ефекти на стінах та на інших поверхнях. Як приклад, можна навести насадку з грубим зерном, завдяки її використання вдається створити текстуру у старовинному стилі, з так званим “рваним” ефектом.
Різьблення
Використовуючи спеціальні насадки для шліфмашини вдається створити різьблення та глибокі канавки на поверхні стін. Це дозволяє надати стінам додатковий художній елемент та привабливості.
Адгезія на стінах
Перед тим, як нанести шпаклівку або грунт, шліфмашина може використовуватися для створення невеликих подряпин на стіні. Це підвищує адгезію матеріалів.
Абстрактні малюнки
Жираф для стін може також використовуватися для створення на вказаній поверхні нетипових малюнків, або орнаменту. Особливо просто вдається провести таку процедуру, коли шліфмашина має регульовану швидкість обертання.
Мозаїки
Коли жираф для стін буде використовуватися разом зі шаблонами, вдасться досягти нестандартних геометричних малюнків і створити справжню мозаїку на поверхні стін.
Правила безпеки
У всіх, наведених вище, випадках, треба пам’ятати про безпеку використання вказаного інструменту. Переш за все, треба мати захисне спорядження, у тому числі:
- окуляри;
- навушники;
- респіратор.
Ці аксесуари дозволяють захистити очі та дихальні шляхи від пилу, а вуха від шуму.
Крім цього, при роботі зі шліфмашинкою треба мати спеціальний одяг, який не буде сковувати рухи. Треба переконатися, що підлога. на якій майстер буде працювати, є чистою та сухою.
Також варто перевірити, чи заземленим є інструмент, якщо мова йде про класичну електричну шліфмашину. Перед зміною насадок прилад обов’язково треба вимикати.
Пошкоджені та зношені частини інструменту потребують заміни також. Перед проведенням ремонту приладу, його обов’язково слід вимкнути від електромережі.