Загроза ракетного удару зростає: у ЗСУ назвали причину

Російські загарбницькі війська збільшили кількість ракетоносіїв на бойовому чергуванні у Чорному морі. Через що гроза ворожого удару зростає. Про це повідомляє портал “Коментарі” з посиланням на спікера Сил оборони півдня Наталію Гуменюк в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

Наталя Гуменюк зазначила, наразі у морі кількість російських ракетоносіїв на бойовому чергуванні зросла до трьох. З яких два надводні та один підводний. Сумарний залп “Калібрів” може сягати 20.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,
щоб першими дізнатися про найважливіші події!

“Тому ймовірність ракетного удару зростає, загроза є дуже високою”, — заявила Гуменюк.

Речник також зазначила, що українські воїни відстежують активність ворожої авіації.

“Поки що вона низька, але може змінюватися досить динамічно”, — звернула увагу Гуменюк.

Наталія Гуменюк наголосила, що застосування авіації вздовж лінії фронту сьогодні є одним із пріоритетних напрямків зміни тактики ворогом, росіяни продовжують застосовувати керовані авіаційні бомби (КАБ), не входячи до зони роботи української ППО.

Читайте також на порталі “Коментарі” — ймовірність цьогорічної перемоги України: у США зробили тривожну заяву.

Також видання “Коментарі” повідомляло – Китай проти розміщення ядерної зброї на території третіх країн. Про це заявив представник Китайської Народної Республіки (КНР) у Раді безпеки ООН, явно маючи на увазі намір РФ накачати “ядеркою” Республіку Білорусь (РБ). Крім того, Китай закликає скорочувати ризики ядерної війни та виступає проти нападів на атомні станції (схоже, натяк на те, що творять росіяни в Україні). Експерти розповіли виданню “Коментарі”, про що свідчать подібні заяви.

Цей запис оприлюднено в Суспільство автором Тарас Волиненко. Додати до закладок постійне посилання.

Про автора Тарас Волиненко

Журналіст з понад 15-річним досвідом. Закінчив факультет журналістики Національного університету імені Тараса Шевченка у 2010 році. Працював у провідних українських ділових медіа, де висвітлював теми фінансів, ринку праці, інвестицій та малого бізнесу. Сьогодні спеціалізуюся на аналітиці економічних процесів в Україні та їхньому впливі на щоденне життя громадян.