Універсальний музичний інструмент від відомого бренда

Акустична гітара є найпопулярнішим інструментом, який використовують як аматори, так і професіонали. Для неї притаманний широкий діапазон звучання, що дозволяє складати цікаві акомпанементні ходи і навіть створювати поліфонічні композиції (зокрема, таку можливість використовують представники класичного напряму). Але якщо ви займаєтеся гітарою тривалий час і маєте певні творчі плани, рано чи пізно вам знадобиться розширити можливості свого інструменту, а для цього використовується електрика.

Технологічна знахідка

Електрична гітара має особливе значення, якщо людина грає в ансамблі. Але будь-який інструмент має певну ціну, і немалу. На жаль, не кожен музикант має змогу на додаток до акустичної гітари, купити ще й електричну. Щоби мати якісний інструмент і заощадити гроші, потрібне компромісне рішення. Їм може стати електроакустична гітара Sigma.

Це продукт відомого бренда, який пов’язаний із легендарною компанією Martin. ЇЇ гітарами користувалося багато видатних музикантів, як то Джонні Кеш або Ерік Клептон. Інструменти мають попит і дотепер серед успішних представників різноманітних музичних стилів. Але в 1970 році творчий світ побачив бюджетну лінію Sigma. Відтоді гітари стали доступнішими, водночас якість звучання інструменту не було втрачено.

Починаючи з 2007 року бренд Sigma перебуває під патронатом німецької компанії AMI Musical Instruments. Виробництво гітар здійснюється в Китаї, але вони як і раніше залишаються дуже популярними. Адже можливістю купити якісний інструмент за відносно низькою ціною користуються музиканти всього світу, зокрема, й українці. Великий попит мають електроакустичні гітари Sigma:

  • GME;

  • 000ME;

  • DME;

  • DTCE та інші.

Перераховані бюджетні моделі, але є і преміальні. Серед них електроакустичні гітари Sigma SLM-SG-45 або 12-струнна модель GJA12-SG200.

Що потрібно знати

Електроакустична гітара відрізняється від акустичної тим, що в її корпусі присутній п’єзоелектричний звукознімач (п’єзоелемент). Коли вона підключена до підсилюючого обладнання, звук стає гучнішим і є можливість використовувати безліч ефектів, які урізноманітнюють звучання.

У конструкції електроакустичної гітари присутній передпідсилювач, який впаяний у тіло інструменту. Його призначення полягає в підсилюванні звукового сигналу перед тим, як той дістане головного підсилювача. Функціонує разом із еквалайзером, що регулює тембр.

Отже, у разі підключення до мережі електроакустична гітара виконує функції електричної. ЇЇ можливості залежать від різноманіття звукових ефектів, що передбачені на підсилювачі. Без підключення така гітара повноцінно використовується як акустична.

Источник: сайт 8nota.com.ua