Posted in

“Зеленський у реанімації”: хакери противника зламали українське радіо та “вкинули” новий фейк (ВІДЕО)

efccff
efccff

Сьогодні, (21 липня) російські хакери атакували  українське радіо та у прямому ефірі запустили черговий фейк. Про це пише видання ТСН.

Так, в ефірі кількох українських радіостанцій хакери озвучили фейк про те, що президент України Володимир Зеленський нібито перебуває у тяжкому стані у реанімації.

За словами хакерів, прямі обов’язки Зеленського виконує голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

У Мережі з’явилися відео, на якому відображено повідомлення.

Нагадаємо, раніше портал “Коментарі” писав про те, що на чорному ринку курс вже лихоманить : що змусило НБУ розморозити курс — чому може початися паніка. Тепер один долар у нашій країні за офіційним курсом коштує дорожче за 36 гривень. Докладніше про це читайте у нашому матеріалі.

Читайте також про те, що в Миколаєві окупанти знищили великий склад із гуманітаркою : Кім опублікував відео моменту влучення ракети. Тисячі тонн продукції, призначеної для дітей та людей похилого віку, повністю згоріли. Докладно про це читайте у нашій статті.

Сайт “Коментарі” повідомляв про те, що “Трясе страшно” : батьки окупантів радять синам ламати собі руки та ноги — перехоплення розмови (ВІДЕО). СБУ опублікувала чергове перехоплення окупанта зі своїми родичами. Детально про це ви можете прочитати на нашому сайті.

Також “Коментарі” інформували про те, що після “Рамштайну-4” хід війни зміниться: експерти розкрили деталі зустрічі із союзниками. Союзники України готові продовжувати надавати Україні оборонну допомогу, висуваючи нові ініціативи. Читайте про це на нашому сайті.

Закончил национальный университет имени Тараса Шевченко. Опыт работы в журналистике - больше 15 лет