ДБР завершило розслідування держзради Януковича та Азарова, які сприяли агресії РФ

aebcccdcd

Низка колишніх високопосадовців України сприяли військовим планам держави-агресора, імплементувавши “Харківські угоди”, повідомляють в Державному бюро розслідування (ДБР), пишуть “Коментарі”.

Янукович та Азаров “опікувались” збільшенням кількості особового складу та військової техніки окупантів. Спочатку їх “допомога” була використана для анексії у 2014 році АР Крим та міста Севастополя, а надалі – для повномасштабної агресії РФ проти України у лютому 2022 року.

Експрезидент-втікач забезпечив легалізацію відповідної зрадницької угоди за українським законодавством. За його вказівкою підготували проєкт міждержавної угоди, погоджений центральними органами виконавчої влади та схвалений на засіданні Кабміну. Він свідомо розподілив ролі для підготовки необхідних документів та для створення видимості законності відповідних процедур. А ще, залучив до виконання “завдання” майже всіх високопосадовців уряду та підконтрольних нардепів.

Підписані, всупереч національним інтересам України документи про продовження термінів перебування ЧФ РФ в Україні ще на 25 років, нарощування особового складу збройних сил та військової техніки ворога в Криму, створили загрози суверенітету та територіальній цілісності нашої держави. Через це наприкінці 2013 — початку 2014 років на території АР Крим, зокрема, в Севастополі, перебувало щонайменше дві тисячі 917 осіб морської піхоти, 152 бойових броньованих машин і 30 одиниць артилерії.

Все це сприяло захопленню росіянами території АР Крим та надалі утворення на захоплених територіях нових військових частин та підрозділів ЗС РФ, які своєю чергою були застосовані Російською Федерацією для повномасштабного вторгнення в Україну. Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора. 

Нагадаємо, що “Коментарі” інформували про те, що двом колишнім міністрам оголосили підозру в держзраді за “Харківські угоди”. А ще на порталі опублікували повний список тих, хто голосував “за” Головними лобістами ратифікації Харківських угод було 10 осіб.