Командувач Сухопутними військами генерал-полковник Олександр Сирський вкотре заявив, що силам оборони потрібно продовжувати утримувати позиції в Бахмуті, тим самим максимально виснажуючи сили супротивника. Тим самим ЗСУ виграють час для свого весняного контрнаступу, який, за словами того ж Сирського, вже не за горами. Натяки на контрнаступ, що наближається, також зробили на Банковій. Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк анонсував контрнаступну операцію ЗСУ через 2 місяці. Коли слід очікувати старт українського контрнаступу та початку операції зі звільнення окупованих росіянами території держави? Видання “Коментарі” розбиралося у питанні.
Масштаби контрнаступу ЗСУ багатьох здивують Військовий експерт Владислав Селезньов в ефірі “Radio NV” висловив думку, що на покращення погодних умов для посилення штурмових атак чекають не лише ЗСУ, а й окупанти. Ось тільки з тими ресурсами, які вже мають українські захисники, навряд чи щось у росіян вийде цієї весни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,
щоб першими дізнатися про найважливіші події!
Владислав Селезньов вважає, що вже приблизно через місяць очікується суттєвого пожвавлення на фронті.
Військовий експерт Олександр Коваленко вважає, що не можна спрогнозувати на якому з плацдармів активно діятимуть ЗСУ. Це знають лише у Генштабі ЗСУ, ретельно плануючи операції.
У Бахмуті, де йдуть бої, і українська армія тримає позиції, контрнаступ поки що неможливий Експерт вважає, що найімовірніше активізація на лівобережній частині Херсонської області, Запорізької області – у бік Мелітополя, а також Луганської області. Але де і коли діятимуть ЗСУ – невідомо.
Військовий експерт вважає, що не буде повторення дій, які всі побачили у Харківській та Херсонській областях у другій половині 2022 року. Швидше за все, удар ЗСУ буде там, де на нього найменше очікують.
Читайте також на порталі “Коментарі” — безславна історія ПВК “Вагнера” скоро закінчиться: у ЗСУ зробили тривожну для росіян заяву.