Під час чергового засідання Ставки, як розповів верховний головнокомандувач Володимир Зеленський, основну увагу приділяли боям на Донбасі: Авдіївка, Бахмут, Вугледар, Мар’їнка, Білогорівка. Що показала зараз ця битва загалом і за Бахмут зокрема? Про що говорить російська істерика із цього приводу – і пропагандистська, і власне військова? Видання “Коментарі” із цими питаннями звернулося до експертів.
Для країни-агресора Бахмут перетворився на своєрідну “червону ганчірку” Доктор політичних наук, експерт Аналітичного центру “Об’єднана Україна” Ігор Петренко наголошує, що оборона Бахмута – питання, яке перебуває у віданні вищого військово-політичного керівництва України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,
щоб першими дізнатися про найважливіші події!
У свою чергу, продовжує він, для країни-агресора Бахмут перетворився на своєрідну “червону ганчірку”, дратівливий чинник, політичну мету.
Путін неодноразово ставив дату, до якої його воєнщина має захопити це місто-фортецю. Але дедлайн раз у раз зміщується, кількість жертв у лавах загарбників зашкалює, а просування – мінімальне.
Він зазначає, що українське керівництво не ведеться на інформаційно-психологічні операції (ІПСО) росіян, які через різні свої канали качають тему “оборона Бахмута – безглузда, там гине так багато українців, це все амбіції Києва”. Не ведеться на ці ворожі провокації й українське суспільство, тим більше, що логіка оборони Бахмута вже неодноразово пояснювалася.
Росіяни зі своїм “супернаступом” досі тупцюють у районі Бахмута, не зуміли знову захопити Куп’янськ та Ізюм Політичний експерт Богдан Мірошников розмірковує так:
За словами експерта, можна рапортувати три-чотири рази на тиждень, що “Бахмутнаш”, суті це не змінює.
Читайте також на порталі “Коментарі” — хто наполіг на утриманні Бахмута: у РНБО розкрили деталі.