Повістки через “Дію”: у Раді розповіли, коли запускатимуть процес

bbdfcdafbd

На сьогоднішній день поки що немає рішення про те, що українці почнуть отримувати повістки у додатку Дія. Але при цьому не можна виключати, що цей процес дуже скоро все одно запустять. Як передає портал “Коментарі”, про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону розповів член комітету Верховної Ради з питань нацоборони Федір Веніславський.

Нардеп припустив, що у майбутньому цю ініціативу можуть реалізувати в Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,
щоб першими дізнатися про найважливіші події!

За його словами, зараз Україна просто не має технічних можливостей, щоб оцифрувати військовий облік та запустити повістки до “Діє”.

“Потенційно в майбутньому ми маємо до цього прийти, оскільки цифровізація передбачає спрощення всіх дій і паперові повістки мають точно відійти в минуле. Але на сьогодні це проекти не в короткостроковій перспективі”, — пояснив Федір Веніславський.

Нагадаємо, 7 лютого 2023 року Верховна Рада продовжила на 90 днів дію військового стану та мобілізації. Також після внесення відповідних змін до законодавства стало відомо, що в Україні тепер повістки будуть вручати по-новому, представники військкоматів можуть виписувати їх військовозобов’язаним незалежно від місця їхнього проживання та перебування на військовому обліку.

Читайте також на порталі “Коментарі” – у РНБО відповіли – чи вже побачили у росіян наявність китайської зброї.

Також видання “Коментарі” повідомляло – аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) дійшли висновку, що росіяни більше не здатні активно наступати на кількох напрямках навіть у Донецькій області. Тому масштабно штурмують або Бахмут, або Авдіївку. Тим часом, секретар РНБО України Олексій Данилов заявив, що українські захисники мають кілька варіантів розвитку подій на фронті. За його словами, всі припущення щодо контрнаступу ЗСУ, які зараз робляться в публічному просторі, не мають під собою жодних підстав. Що можна сказати про битву за Донбас, а також про інформаційну битву щодо майбутнього українського контрнаступу? Які основні висновки слід зробити, до чого готуватись? Портал “Коментарі” із цими питаннями звернувся до експертів.