Коли мова йде про АБС пластик, то перш за все треба згадати, що саме цей матеріал використовують для того, щоб оформити салон автомобіля. Крім того, з нього також виготовляють значну кількість деталей для екстер’єру. Але використовується такий пластик, про який можна дізнатися більше на https://www.raiderpro.com/abs-plastic/, не лише у машинобудівництві.
Так, якщо говорити про харчову промисловість, то з нього виробляють різноманітний посуд, у який можно поміщати навіть гарячи страви. Найбільш цікавий варіант використання такого пластику – це бокси для їжі у літаках.
АБС пластик може бути й матеріалом для різноманітних елементів медичного обладнання. на цьому сфера використання не закінчується: в рекламі з нього виробляють ростові фігури, є приклади і з інших галузей, від оптичних приборів до годинників. І в усіх цих випадках матеріал показує себе з найкращого боку. Профілі торгівельного обладнання, фурнітура для меблів, телефони, радіоприймачі – перелічити все те, де сьогодні використовується АБС пластик, дійсно дуже важко.
Цей матеріал відрізняється надійністю та міцністю, окрім того, за ним не дуже складно доглядати, тож він користується великим попитом у споживачів. Крім того, не останньою його якістю є легкість, що дозволяє зробити багато речей доступнішими та зручнішими.
Композитний пластик АБС відрізняється характеристиками та вартістю. Він має високу розмірну стабільність, морозостійкість, не боїться високих температур. Така сировина є добрим діелектриком, має високу хімічну стійкість. Матеріал підходить для точного лиття, добре зварюється та переробляється. Зараз АБС пластик замінює дерево, бетон, кольорові метали.
Його одержують методом емульсії. Цей технологічний процес складається із трьох етапів. Перший крок є підготовкою вихідного матеріалу, полімеризацію акрилонітрилу, поділ несприйнятливого бутадієну. Другий етап включає сам процес кополімеризації. На третій стадії відбуваються осаду сополімеру акрилонітрилу, бутадієну, стиролу, віджимання, промивання та сушіння речовини. Всі ці кроки дуже відповідальні, тож потрібно ретельно підбирати виробника, який пропонує такий матеріал.
Завдяки їхнім технологічним якостям листи пластику легко піддаються будь-якій обробці. Матеріал можна без проблем різати чи свердлити. Деталі просто з’єднати за допомогою клею або будь-якого розчинника. Основний метод обробки пластику – термоформування.