Posted in

Актуальні новини енергетики та економіки України

ffdeebfbc.jpg
ffdeebfbc.jpg

Яка ситуація з енергетикою в Україні?

Вночі ворог завдав ударів по енергетичних об’єктах у кількох областях. Загалом, внаслідок масованих ракетно-дронових атак ворога в Україні пошкоджені всі великі теплові та гідроелектростанції. Втім, з 22 листопада в Україні планується зменшення відключень електроенергії.

Що нового з імпортом газу?

Україна очікує суттєвого збільшення імпорту газу з США: узгоджені поставки з компанією ORLEN. Це має позитивно вплинути на енергетичну безпеку країни.

Які наслідки санкцій Трампа?

Санкції США, що набули чинності, можуть залишити майже 48 млн барелів російської сирої нафти “на воді”, змушуючи десятки танкерів терміново шукати альтернативні пункти призначення. У російському нафтовому секторі накопичуються проблеми через ці обмеження.

Крім того, щонайменше пʼятеро народних депутатів згадуються на плівках НАБУ у справі Міндіча. В Україні стартував прийом заявок на виплату 6 500 грн для українців, які найбільше постраждали від війни або перебувають у складних життєвих обставинах. Ця програма діє в рамках Зимової підтримки.