Чому кавою не можна зловживати:результати масштабного дослідження австралійських вчених

fffffcfdfddfedb

Результати якого показали, що надмірне споживання кави людиною збільшує ризики розвитку інсультів та може порушити  роботу функцій головного мозку. Про це повідомляє портал “Коментарі” з посиланням на видання Nutritional Neuroscience.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,
щоб першими дізнатися про найважливіші події!

“Ми врахували різні фактори та виявили, що вживання великих кількостей кави пов’язане зі зменшенням об’єму головного мозку. Шість чашок на день і більше може збільшити ваш ризик розвитку інсульту та деменції”, — написала співавторка дослідження Кітті Фем.

Як додає експертка, у дослідження було включено 17700 людей віком 37 – 73 років. І у підсумку, те що вдалося побачити – відверто шокувало дослідників.

“Дослідження показало, що ризик деменції на 53% вищий у людей, які випивають не менше 6 чашок кави на день. Ризик інсульту за такого рівня споживання кави збільшувався на 17%”, — додала вчена.

Її думку продовжує і професорка, провідний автор дослідження Еліна Хіппенен:

“Ця інформація може принести негативні емоції багатьом любителям цього напою. Людям необхідно пам’ятати про баланс між кількістю випитої кави та її можливий вплив на здоров’я”, — зазначила Хіппенен.

Однак, назвати точні механізми впливу кави на головний мозок — важко. Аби любителям цього напою хоч якось подбати про власну безпеку, разом з кавою, слід пити та воду, додають вчені.  Це дозволить уникнути зневоднення та знизити рівень ймовірної небезпеки.

 Підсумовуючи, дослідники зазначають — дві чашки випитого напою щодня – не критичною дозою.

Читайте також на сайті “Коментарі”, — вчені з’ясували, яка кава найнебезпечніша для здоров’я людини. Учасники експерименту пили каву, яка була приготована різними способами й зрештою дослідники встановили зв’язок між способом заварювання кави, серцевими нападами та тривалістю життя.
Нагадаємо, “Коментарі” писали, чи є протизапальний препарат “Німесил” життєво-необхідним при будь-яких захворюваннях та чим його можна замінити — розповідають лікарі.