Ексголову правління ПАТ “Карпатське управління геофізичних робіт” заочно судитимуть у справі про привласнення 2,2 млрд грн “Укрнафти”. Про це повідомила пресслужба Бюро економічної безпеки.
Яка суть розслідування?
БЕБ розслідує справу бізнесмена Ігоря Коломойського про розкрадання в “Укрнафті”, в якій фігурує колишній голова правління ПАТ “Карпатське управління геофізичних робіт”. Слідство встановило, що було укладено 38 фіктивних договорів на виконання геолого-тематичних робіт на загальну суму майже 2,2 млрд грн. Роботи фактично не виконувалися, а кошти були виведені в інтересах організаторів злочинної схеми, зокрема, Коломойського.
Чому підозрюваний у розшуку?
“Оскільки підозрюваний переховується від органів досудового розслідування на території Республіки Австрія, його було оголошено в міжнародний розшук”, – йдеться в повідомленні БЕБ. У липні 2025 року суд дозволив щодо нього заочне розслідування. У судовому реєстрі повідомляється, що йдеться про 2013-2014 роки. Тоді головою правління ПАТ “Карпатське управління геофізичних робіт” був Володимир Кісель.
Нагадаємо: Бюро економічної безпеки виявило, що компанії російського підсанкційного олігарха Костянтина Григоришина досі постачають електроенергію для державних установ.