Особливості догляду за фіалкою з розчином ЯРОС

Яскраві квітки фіалки значно покращять настрій та прикрасять кожну оселю. Завдяки невибагливості рослини, догляд за фіалками не складний, особливо коли є чудовий засіб, який перевірено часом. Саме таким засобом є органічне добриво ЯРОС, яке сприяє не тільки догляду за рослинами, але й їх живленю.

Окремо внесення якісного добрива, догляд за фіалкою потребує створенню якісних умов для розвитку, а це:

– місце розташування рослини;

– температурний режим;

– полив;

– вологість повітря.

Якісний догляд за фіалкою

Оскільки фіалка є невибагливою рослиною, то труднощів відносно її утримання не буде багато. Вона полюбляє яскраве розсіяне світло. Важливо знати, що у літню пору прямі соняшні промені для неї небезпечні. Щодо літньої пори року, її розміщувати варто на східних та західних підвіконнях. Взимку утримування на південному віконні досить сприятливе.

Температура повітря влітку для нормального розвитку рослини, повинне бути до +22 градусів, взимку від +16 до +18. Різкі перепади температур для рослини небажані, тому потрібно поступове звикання до температури повітря, якщо рослину вирішили розташувати на літній період часу на балконі або в саду.

Для повноцінного живлення рослини, потрібно забезпечити їй правильний полив. В ніякому разі неможна допускати потрапляння води чи субтракту в центр розетки листків. Щоб бути впевненим на всі 100 відсотків, краще заливати воду чи субтракт до піддону. Грунт у горщику напитується дуже швидко водою й рослина отримує повноцінне харчування.

Полив фіалки призводимо із додаванням засобу ЯРОС. Враховуючи те, що цей засіб складається тільки з натуральних речовин, які розчиняються у воді, концентрат розчиняють у теплій відстояній воді. Важливо, щоб у такій воді не було хлору. Пропорції для розведення розчину ЯРОС складають: 1 литр води на 2,5 чи до 10 мл концентрату.

Ні в якому разі неможна обприскувати квітки і листочки рослини водою. Склад листків не дозволяє волозі вчасно випаруватися і рослина починає гинути, бо вона чутлива до сірої гнилизни.

Для того щоб рослина радувала рясним квітінням, її потрібно кожну весну пересаджувати. Для цього беруть до уваги неглибокі й широкі горщики, на дня яких влаштовано гарний шар дренажу.

Щоб рослина розмножувалася, можна використовувати вегетативний та насіневий спосіб, але самій популярний спосіб розмноження листками. Листки можна одразу вкорінювати у піску або торф’яному субтракті, а можна виставити у воді з додаванням розчину ЯРОС, розведеному у вищевказаних пропорціях.

З ЯРОСом стимулюється розвиток рослини, покращується фотосинтез, у рослини підвищується стійкість до хвороб та шкідників. Оскільки ЯРОС не містить хімічних реагентів, він повністю безпечний для організму людини. Достатньо оформити заяву на придбання засобу у самих вигідних об’ємах і можна забезпечити догляд за рослинами на цілий рік.