Президент України Володимир Зеленський взяв у Львові участь у конференції United for Justice, на яку прибули представники країн ЄС, європейських інститутів, Британії, США. Йшлося про необхідність юридичного притягнення РФ до відповідальності за агресію. Україна готує відповідну резолюцію для голосування в Генасамблеї ООН, будуть зроблені й інші кроки. Яка ймовірність притягнення до такого роду відповідальності держави-терориста та її керівництва? Видання “Коментарі” із цими питаннями звернулося до експертів.
Розмови про міжнародний трибунал – скоріше елемент ідеологічного тиску на Росію з боку Заходу Керівник Фонду “Українська політика” Костянтин Бондаренко вважає, що перспектива організації аналога Нюрнберзького трибуналу над Російською Федерацією дорівнює нулю – принаймні за збереження нинішнього режиму.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,
щоб першими дізнатися про найважливіші події!
Трибунал над Путіним та його соратниками можливий, за словами експерта, у таких випадках:
— Повний розгром Російської Федерації та її капітуляція Росії;
— Зміна режиму і прихід до влади в Москві ставлеників Заходу.
Виходячи з того, що РФ вже фактично програла цю війну, рано чи пізно до відповідальності буде притягнуто керівництво країни-агресора Голова профспілки Українська незалежна фундація юристів, голова АТ “Кравець та партнери”, адвокат Ростислав Кравець розповів, що притягнення до відповідальності керівників держави вже траплялося в новітній історії.
На думку Ростислава Кравця, з огляду на те, що РФ вже фактично програла цю війну, довела свою нездатність ні у військовому, ні в політичному плані здолати Україну, рано чи пізно до відповідальності буде притягнуто керівництво країни-агресора.
Читайте також на порталі “Коментарі” — у Залужного розповіли, куди зник анонсований пропагандистами “великий повторний наступ” Росії.