Бюро економічної безпеки у Києві припинило діяльність мережі магазинів Vape shoper, в яких реалізовували незаконно виготовлені рідини для електронних сигарет. Про це йдеться на сайті БЕБ.
Що стало причиною закриття магазинів?
Під час досудового розслідування встановлено, що в цих торгових точках зберігали та продавали рідини із вмістом нікотину, які були виготовлені незаконно та без необхідних дозвільних документів.
Які результати обшуків?
Під час обшуків детективи БЕБ вилучили понад 2 тисячі одиниць такої продукції. Орієнтовна вартість вилученого становить близько 1 млн грн. Роботу всіх п’яти магазинів припинено. Досудове розслідування триває.
Нагадаємо: У Київській області правоохоронці викрили та ліквідували масштабну схему нелегального виробництва рідин для електронних сигарет.


