Після ворожих атак по енергетичній інфраструктурі на ранок 1 грудня зафіксовані відключення електроенергії у кількох областях, зокрема на Харківщині, Дніпропетровщині та Херсонщині. Про це повідомляє Міністерство енергетики.
Також, за інформацією відомства, через вихід з ладу обладнання, раніше пошкодженого російськими безпілотниками, без світла залишаються абоненти на Одещині. Аварійно-відновлювальні роботи тривають, енергетики працюють безперервно, щоб якнайшвидше відновити електропостачання, зазначили в Міненерго.
Які рекомендації дає Міністерство енергетики?
“Закликаємо споживачів раціонально використовувати електроенергію протягом усього дня, особливо у пікові години споживання вранці і ввечері. Це допомагає знизити навантаження на систему”, – наголосили в міністерстві.
Яка ситуація в інших регіонах?
Внаслідок несприятливих погодних умов є знеструмлення у 5 населених пунктах на Полтавщині. Заживлення усіх знеструмлених споживачів очікується до кінця доби, поінформували в Міненерго.
Нагадаємо: У понеділок, 1 грудня, в усіх регіонах України застосовуються графіки відключень електроенергії.


