Повітряні кулі – чудова прикраса для будь-якої вечірки. Незалежно від того, чи ви організовуєте день народження вдома, дівич-вечір у клубі чи вечірку в орендованому приміщенні, повітряні кулі скрізь матимуть чудовий вигляд. Аероманія пропонує різноманітні кульки з вигадливими формами й цікавим дизайном. Вам доставлять їх до потрібної локації вже в бажаному вигляді. Та якщо вам потрібно самостійно надути кульки, дізнайтеся наші рекомендації.
Надування фольгованих кульок: гелій або повітря?
Деякі впевнені, що фольговані кулі можна заповнювати лише гелієм. Та міцність наших легень або традиційний насос – це також чудовий спосіб наповнити кулі. Звичайно, варто враховувати, що наповнені повітрям, вони не піднімуться. Тільки кулі з гелієм можуть літати, оскільки він легший за повітря. Якщо ви хочете ефект підйому, варто вибрати правильний газ. Можна на сайті https://www.aeromania.com.ua/ замовити повітряні кульки, а також проконсультуватися щодо наповнення.
У випадку з фольгованими кулями ми маємо майже необмежені можливості. Ви можете вибрати їх у формі цифр, написів або окремих літер, геометричних фігур із тематичними принтами тощо. Перевірте пропозицію та замовте повітряні кулі своєї мрії!
-
Надування повітрям
Якщо у вас є лише кілька кульок, можна використати потенціал легенів. Якщо їх більше, наприклад, близько десятка, варто придбати насос. Щоб надути фольговану кулю:
-
вставте соломинку чи іншу трубку до отвору балона таким чином, щоб не пошкодити його;
-
продуйте повітря всередині;
-
швидким рухом вийміть соломинку чи трубку;
-
закріпіть отвір для балона.
Процедура точно така ж і при використанні насоса. Замість трубки чи соломинки вставте до отвору наконечник насоса. Ручний насос буде добре працювати для десятка повітряних куль. Якщо ви організовуєте святкування весілля чи дня народження, краще придбати електричний насос.
-
Надування гелієм
Гелій – це газ, легший за повітря, тому наповнені ним повітряні кулі плавають над землею. Якщо ви вже маєте гелієвий балон, потрібно просто вставити відповідний наконечник в аеростат, а потім наповнити його газом. Аероманія пропонує придбати газові балони різного об’єму, а також якісні міцні кулі з різноманітним оформленням.
Який гелієвий балон найкращий для фольгованих кульок?
Варто вибрати той, який справді відповідає вашим потребам. Якщо ви час від часу влаштовуєте вечірки й хочете наповнити гелієм лише кілька повітряних кульок, виберіть найменший за обсягом балон (1 або кілька літрів). Його буле достатньо для заповнення від кількох до десятків повітряних куль – залежно від їхньої місткості.
Гелієвий балон 10 л буде корисним для заповнення більшої кількості повітряних куль. Наприклад, його достатньо для надування 30-50 штук. Організаторам вечірок краще зупинити свій вибір на змінних гелієвих балонах великої ємності. Завдяки їм можна надути багато фольгованих кульок за порівняно короткий час, оскільки такі балони зазвичай мають вищий тиск.
Тепер вам відомо, що фольговані кулі надувають як повітрям, так і гелієм. Це доволі легке завдання, хоча й практика буде корисною. Сподіваємось, що завдяки нашим порадам ваша місія з надування кульок стане успішною. А спеціалісти Аероманія допоможуть вам у цьому.