Перегони на дронах стають дедалі популярнішими. Вони організуються на спеціально підготовлених трасах, заповнених перешкодами – воротами, прапорцями та іншими конструкціями. Між ними пілоти літають на дронах, отримуючи зображення з камери, що встановлена в передній частині машини, з передаванням сигналу на відеоокуляри. Для участі у змаганнях можна придбати готову модель або сконструювати свій дрон із якісних елементів, що реалізуються тут.
Самостійний вибір компонентів
На що звертаємо увагу при виборі:
- На першому етапі варто визначити розмір дрона. Від цього залежать габарити двигунів, пропелерів та інших елементів.
- Двигун підбирається за числом обертів за хвилину на вольт. Що вище кВ, то більше оборотів може розвивати двигун.
- Основними параметрами квадракоптерів найчастіше виготовляють із карбону. Таким чином, користувач отримує довговічність та міцність. При виборі рами, крім матеріалу, варто звернути увагу на конструкцію. Одним із пріоритетних рішень є компонування, в якому центральна частина рами та важелі утворюють одне ціле.
- Під час вибору рами слід подумати про кріплення камери. Через те, що вона розташована в передній частині дрона, стає найбільш вразлива до пошкоджень. Тому камеру слід монтувати так, щоб інші елементи захищали її у разі удару.
- Від якості передавача залежить зображення, яке передається у відеоокуляри. Найчастіше використовуються передавачі, що працюють у діапазоні 5,8 ГГц. Важливо враховувати потужність пристрою та кількість пропонованих каналів.
- Щодо камер тут варто покладатися на характеристики виробників. На сайті магазину https://drono.store/ реалізуються перевірені та інноваційні товари.
- Перегонові безпилотники живляться від акумуляторів. Відмінним варіантом стане батарея місткістю 1300-1500 мАг. Велика місткість який завжди означає швидкість польоту. Це рішення також означає більшу вагу. При виборі акумулятора необхідно розрахувати ККД струму, щоб споживана потужність всіх чотирьох двигунів надходила від однієї батареї.
- Відео окуляри. Тут вступають у дію користувальницькі уподобання. Доступні на ринку моделі пропонують різні розміри зображення, що переглядається. Додаткові можливості – це вбудовані приймачі й навіть використання лінз коригувальних у разі, якщо у пілота є порушення зору.
Перегоновий дрон – цікава модель з дистанційним керуванням. Простота конструкції означає, що кожен може розпочати з ним шлях до спортивної слави. Враження від такого спорту: швидкість, свобода та конкуренція. Якщо вас цікавить авіамоделювання, обов’язково варто спробувати свої сили у створенні перегоновиого дрона.