Posted in

Атака на енергетичну інфраструктуру Сумщини

fefccdefddfaaf.jpg
fefccdefddfaaf.jpg

Протягом 9 березня росіяни атакували енергетичну інфраструктуру Сумської області, внаслідок чого частина населених пунктів залишилась без світла. Про це повідомив очільник Сумської ОВА Олег Григоров.

Які населені пункти постраждали?

У населених пунктах Сумського та Охтирського районів можливі перебої з електропостачанням, частина споживачів тимчасово залишається без світла.

Що роблять енергетики?

Енергетики та аварійні бригади працюють над оперативним відновленням електропостачання. Нагадаємо, що внаслідок обстрілів РФ енергосистеми України у трьох областях є знеструмлені споживачі.