Протягом 9 березня росіяни атакували енергетичну інфраструктуру Сумської області, внаслідок чого частина населених пунктів залишилась без світла. Про це повідомив очільник Сумської ОВА Олег Григоров.
Які населені пункти постраждали?
У населених пунктах Сумського та Охтирського районів можливі перебої з електропостачанням, частина споживачів тимчасово залишається без світла.
Що роблять енергетики?
Енергетики та аварійні бригади працюють над оперативним відновленням електропостачання. Нагадаємо, що внаслідок обстрілів РФ енергосистеми України у трьох областях є знеструмлені споживачі.


