Posted in

Чому користувачі уникають функцій штучного інтелекту в смартфонах?

afecdadffcbd.jpg
afecdadffcbd.jpg

Нове опитування виявило, що більшість людей насправді байдужі до функцій штучного інтелекту (ШІ), які активно просуваються виробниками смартфонів. Сьогодні майже кожен смартфон має функції ШІ, але понад 50% респондентів порталу Android Authority зізналися, що намагаються уникати або повністю уникають їх використання.

Згідно з даними опитування, майже 33% респондентів обрали варіант “Я активно уникаю функцій штучного інтелекту”. Причинами цього можуть бути етичні та екологічні проблеми, а також недосконалість інструментів ШІ.

Які ще думки висловили респонденти?

Близько 20,2% опитаних проголосували за варіант “Я намагаюся уникати функцій штучного інтелекту, але все ж таки іноді це роблю”. Автори опитування припускають, що ці респонденти можуть виступати проти ШІ через вищезгадані занепокоєння, однак іноді ці функції виявляються для них корисними.

Варіант “Так, але лише спеціалізовані функції для виконання певних завдань (редагування зображень тощо)” отримав 19,7% голосів. Ще 14% читачів зізналися, що не впевнені, чи є функції, які вони використовують, функціями штучного інтелекту. Тим часом лише 12% опитаних віддали свій голос за варіант “Так, я використовую функції штучного інтелекту щодня якомога частіше”.

Що це означає для виробників?

“53% респондентів намагаються уникати використання функцій штучного інтелекту. Це говорить про те, що виробникам Android потрібно або покращити свої функції штучного інтелекту, або зосередитися на інших функціях”, — підсумували у виданні.

Нагадаємо, опитування показало, що майже дві третини користувачів не вважають за потрібне купувати флагманські смартфони. Фокус також повідомляв, що більшість людей з нетерпінням чекають виходу нових смартфонів Sony, хоча інформації про них майже немає.