Чи важлива кредитна історія для отримання позики?

Всі фінансові організації мають певні вимоги та критерії оцінки клієнтів, що беруть позики. Основними з них є платоспроможність та кредитна історія. За останнім параметром компанії визначають рівень надійності споживачів та умовно поділяють їх на хороших, задовільних та неблагонадійних.

Наскільки важливо мати позитивну характеристику, і де взагалі позичальнику з низьким рейтингом можна отримати гроші в борг?

Що таке кредитна історія?

Ця категорія являє собою персональну інформацію про споживача, що мав досвід використання позикових коштів. Залежно від того, як людина гасила заборгованість, кредитна історія ділиться на хорошу і погану.

Вона зберігається в Українському бюро кредитних історій та надається по запиту фінустанов або самих позичальників.

На підставі отриманої статистики компанії, що видають позики, приймають рішення про укладення угоди. Тому цей параметр є вкрай важливим при необхідності в додатковому фінансуванні.

Що впливає на чистоту кредитної історії?

Перед тим як взяти кредит, мало хто цікавиться своїм резюме в УБКІ. Тому великою несподіванкою, навіть для найвідповідальніших споживачів, може стати відмова у наданні послуг через негативну характеристику.

На чистоту кредитної історії впливають наступні чинники:

  • прострочення по двох та більше позиках від 5 до 30 днів;
  • угоди, що залишились не закритими в декількох компаніях;
  •  судимості та заборгованість зі сплати аліментів, податків та інших обов’язкових платежів;
  • намагання зловмисників оформити кредит на ім’я клієнта.

Чи можливо взяти в борг з поганою кредитною історією?

Позичити гроші в фінансових організаціях з низьким рейтингом в УБКІ зазвичай нелегко. Тому таким споживачам бажано подавати заявку на невелику суму відразу в декілька компаній. Так ймовірність схвалення буде значно вищою.

Банки надають послуги лише особам з бездоганною характеристикою та висувають низку додаткових вимог: вік, сімейне становище, офіційне працевлаштування тощо. 

Значно лояльніше до споживачів ставляться мікрофінансові організації. Вони йдуть назустріч практично кожному повнолітньому громадянину: безробітному, особі без офіційного працевлаштування, жінці в декреті, пенсіонеру чи студенту.

МФО не вимагають довідок про доходи, застави чи наявності поручителів.

Ці установи цікавляться кредитною історією клієнтів, як і банки. Проте беруть до уваги лиш поточні прострочення, а не за останні 3-5 років.

Однією з найпопулярніших мікрофінансових компаній в Україні є Miloan.

Ця організація надає послуги навіть тим позичальникам, які присутні в чорному списку УБКІ.

Якщо споживач має не більше трьох позик з простроченням до 90 днів, то може повністю розраховувати на схвалення свого запиту в МФО. Крім того, вчасно сплачуючи по зобов’язанням, користувачі мають можливість підвищити свій рейтинг і надалі брати позики в більшому розмірі в будь-якій фінустанові.

Отримати кредит онлайн у Miloan без перевірки кредитної історії може кожен українець, який досягнув 20-річного віку. При першому зверненні пропонується до 12 тис. грн. під 0%, а при повторних — до 15 тис. грн. з мінімальними комісіями.

Гроші надходять на банківську карту протягом 15 хвилин, а для процедури оформлення достатньо лише даних паспорту та ІПН.

Miloan — це надійний фінансовий партнер, європейська якість обслуговування та найвигідніші позики без відмов!