Експерти назвали головну причину, чому почастішали бавовни на окупованих територіях та в РФ

baeecddbe.jpg

Останнім часом почастішали випадки знищення об’єктів військової та паливної інфраструктури РФ. Такі випадки зафіксовано не лише на території РФ, а й на окупованих територіях України. Чи може це допомогти українському контрнаступу? Що важливо розуміти про вибухи у Криму? Видання “Коментарі” розбиралося з цих питань, проаналізувавши думки експертів.

Україна активно готується до контрнаступу Військовий експерт Владислав Селезньов в інтерв’ю “РБК-Україна” заявив, що ЗСУ готуються до контрнаступу. Хоча українська влада не підтверджує, що вибухи в окупації та РФ – це робота українських дронів, очевидно, що це відбувається в рамках підготовки до нашого контрнаступу. Сили оборони працюють дронами-камікадзе, поступово знищуючи об’єкти військової та паливної інфраструктури.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,
щоб першими дізнатися про найважливіші події!

Експерт пояснив, що літаки, кораблі та танки без пального — це “купа заліза, яке не зрушить ні вперед, ні назад”. І з огляду на це експерт зазначив, що очевидно така діяльність триватиме аж до початку контрнаступу.

Селезньов також додав, що чим більше об’єктів паливного комплексу буде знищено, тим менше можливостей армії РФ підвозити пальне для заправки тих же танків.

“Звичайно, ключовий елемент логістичної інфраструктури російської армії, яка діє в Криму, — це Кримський міст. Але поки що технічної можливості знищити його немає. Але настане час, і ми його знищимо, тому що в цьому є нагальна необхідність”, — додав експерт.

Тилові запаси палива ворога, в районах, наближених до бойових дій, вже знищуються Експерт Центру оборонних стратегій капітан 1-го рангу запасу ЗСУ Андрій Риженко в ефірі телеканалу “Еспресо” зазначив, що у війні дуже багато що означає знищення тилових запасів палива противника. Зокрема, коли йдеться про вибухи у Криму.

“Пальне в Крим поставляється залізничними гілками та автошляхами Приазов’я, а також Кримським мостом. Ще є морський шлях, але він ненадійний. Тилові запаси палива ворога, в районах, наближених до бойових дій, вже знищуються. Це частина плану, який спрямований на те, щоб позбавити можливості супротивника вести бойові дії”, — зазначив Риженко.

За словами капітана 1-го рангу запасу ЗСУ, проблематично вести бойові дії на перешийку до півострова та у гірських районах на півдні Криму.

“З точки зору географії Крим є складним регіоном. Як для оборонців, так і для наступаючих. Тим, хто обороняється складно підтримувати шляхи постачання. А для наступаючих особливості рельєфу Криму та наявність вузького перешийка на Кримський півострів вимагає нестандартного планування та сміливих рішень щодо атакуючих дій . Проблематично вести бойові дії, як на перешийку, так і в гірських районах на півдні Криму”, — наголосив Риженко.

Читайте також на порталі “Коментарі” — РФ не припиняє удари ракетами та дронами : про що це говорить – чого чекати далі.