Станом на 11 лютого після чергових обстрілів частина споживачів у Запорізькій, Харківській та Дніпропетровській областях тимчасово знеструмлені. Про це повідомляє перший заступник міністра енергетики Артем Некрасов.
Він зазначив, що ліквідація наслідків та відновлення електропостачання споживачів тривають.
Яка ситуація в інших регіонах?
Складною залишається ситуація на Київщині та Одещині. Енергетики працюють цілодобово, щоб усунути наслідки останніх ударів і повернути людям нормальний ритм життя, – поінформував Некрасов.
За його словами, окрім графіків погодинних відключень електроенергії, в окремих регіонах вимушено застосовані аварійні знеструмлення.
Що потрібно знати про відключення?
Нагадаємо: 11 лютого у всіх регіонах України застосовуються графіки погодинних відключень електроенергії та графіки обмеження потужності (для промислових споживачів).


