Posted in

Google вдосконалює алгоритм для встановлення програм

facbdeefeebacc.jpg
facbdeefeebacc.jpg

Google розкрила додаткові деталі роботи алгоритму Advanced Flow для встановлення програм від неперевірених розробників. Новий механізм не вимагатиме повторного проходження добового блокування під час зміни телефону.

Раніше компанія повідомила, що в серпні 2026 року запроваджує обов’язкову 24-годинну паузу перед встановленням APK-файлів із неофіційних джерел. Цей та інші заходи впроваджуються для захисту користувачів від шахрайства та вірусів. Відповіді на часті запитання озвучив представник компанії Меттью Форсайт у відеоролику, пише 9to5Google.

Які нововведення чекають на користувачів?

Розповіли про функцію автоматичного перенесення роздільних здатностей під час купівлі смартфона. Налаштування копіюються на новий апарат під час первинного налаштування системи. Не доведеться повторно чекати 24 години, щоб ставити стороннє ПЗ, що завантажується не з Google Play. Однак питання збереження цих прав після повного скидання системи або встановлення кастомних прошивок залишаються відкритими. Компанія планує дати роз’яснення в майбутніх публікаціях.

Які обмеження залишаються?

Обмеження не поширюються на встановлення через інструмент Android Debug Bridge (ADB) — ставити програми можна буде відразу, підключивши смартфон до комп’ютера. Однак не існує команди, що дозволяє обійти 24-годинний період очікування як такий за допомогою командного рядка.

Алгоритм Advanced Flow повинен залишатися активним для оновлення завантажених APK-файлів. Семиденний ліміт створений для тестування програм, а не постійного використання. Дозвіл можна видати назавжди. При цьому самі додатки не здатні відстежити статус функції — механізм працює на рівні ОС.

Режим розробника не доведеться тримати завжди увімкненим для встановлення APK. Опція необхідна тільки на етапі запуску алгоритму і ввімкнення добового таймера. Після закінчення 24 годин режим розробника можна вимкнути, щоб уникнути конфліктів з банківськими додатками.

Раніше повідомлялося, що Android 17 порадує цими нововведеннями. Google випустила третю бета-версію ОС Android 17. Збірка принесла довгоочікувані опції багатозадачності та інші зручності.

Також Фокус писав, що ці смартфони на Android перевершили iPhone за продуктивністю. Компанія Google заявила, що операційна система Android тепер перевершує конкурентів за швидкістю завантажень веб-сторінок.