У понеділок, 16 березня, в усіх регіонах України з 17:00 до 22:00 будуть застосовуватись графіки погодинних відключень та графіки обмеження потужності (для промислових споживачів). Про це повідомили в “Укренерго”.
Причина запровадження обмежень – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергосистему.
Яка ситуація в енергосистемі?
Ситуація в енергосистемі може змінитись. Час та обсяг застосування відключень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.
Які були попередні відключення?
Нагадаємо, що у суботу, 14 березня, у частині регіонів України з 17:00 до 22:00 також застосовувались графіки погодинних відключень електроенергії для населення.


