Гребний тренажер – правильний заряд кардіо і силового навантаження

Цікавим і корисним для здоров’я є веслування на воді. В ході занять беруть участь практично всі групи м’язів, легені та серце працюють на всю силу, поліпшується загальний стан організму і самопочуття. Академічне веслування – циклічний вид спорту, що вимагає прекрасної підготовки та організації, адже в такому «запливі» важлива робота команди як єдиного цілого. З цією метою потрібно тренуватися багато, дотримуючись техніки виконання кожного руху. У розпал сезону дана задача не є проблемою. А що робити в міжсезоння? Гребний тренажер – незамінний помічник, який дарує можливість не відмовлятися від тренувань в будь-яку пору року.

Кардіо чи силові навантаження – що ж вибрати?

Якщо ви хочете отримати універсальне обладнання, яке дозволить поліпшити силові характеристики і отримати дозу кардіо заряда, то гребний тренажер відмінно впорається з поставленими завданнями. Спочатку спортивний агрегат експлуатувався виключно з метою підготовки професійних веслярів до змагань. Але відмінний функціонал обладнання гідно оцінили і інші спортсмени. На сьогоднішній день кардіотренажер використовується як в спортзалах, так і в домашніх умовах.

Виріб дозволяє одночасно виконувати кардіо і силову програму. Це універсальний агрегат для людей різної вікової категорії з будь-яким рівнем фізичної підготовленості. Систематичні заняття на ньому дозволяють підтримувати тіло у відмінній формі, позбавитися від зайвої ваги, ефективно опрацювати всі м’язи. Одна година тренувань на кардіотренажері не поступається місцем жодному іншому за кількістю витраченої енергії (при інтенсивному темпі можна спалити до 1000 ккал).

Конструкція складається з міцної рами, вздовж якої рухається зручне сидіння, рукояток, а також маховика або поршнів, що й приводить в дію весь механізм. У наші дні ринок кардіообладнання переповнений різними моделями, які відрізняються функціональністю, габаритами, типом тяги і наявністю аксесуарів (наприклад, вентилятора).

Переваги сучасних гребних тренажерів

  • Сидіння і важелі налаштовують по зросту.

  • Систематичні заняття покращують загальний стан організму, зміцнюють імунітет, сприяють швидкому зниженню ваги.

  • Різні програми. Кожен спортсмен може задати необхідний режим (від повільного до інтенсивного) з огляду на рівень фізичної підготовки і мети самого тренувального процесу.

  • Простота і легкість у використанні.

  • Неймовірний ефект для всього тіла: розвивається м’язова сила і аеробна витривалість.

Якщо ви вирішили придбати гребний тренажер для дому, то слід врахувати той факт, що навіть в складеному вигляді він займає чимало вільного місця. Часто новачки думають, що під час веслування беруть участь тільки руки, плечі і прес. Це зовсім не так. Також активно працює як корпус, так і нижня частина тіла.

Для досягнення максимуму від тренувального процесу важливо не тільки регулярно «гребти веслами», але також грамотно скласти програму, дотримуватися техніки виконання кожного підходу, розігрівати мускулатуру перед «запливом». Після занять обов’язково зробити розминку, щоб розслабити м’язи.

Більшість моделей оснащено вбудованими дисплеями, на яких відображається частота серцевих скорочень, кількість витрачених калорій, пройдена дистанція. Це дозволить бачити результати і контролювати стан здоров’я.

Гребний тренажер – найкраща зброя для досягнення максимуму від кожного заняття.