Posted in

Іран загрожує нафтовим об’єктам США

bcdbdcecfadcadb.jpg
bcdbdcecfadcadb.jpg

Усі нафтові об’єкти, пов’язані зі США, відтепер вважатимуться “на одному рівні” з американськими військовими базами, по яких Іран завдавав ударів раніше. Про це попередив глава військово-морських сил Корпусу вартових ісламської революції, пише FT.

Які наслідки для нафтових об’єктів?

Нафтові об’єкти потраплять під масований вогонь “на повну силу”, написав Аліреза Тангсірі в X, закликавши працівників і мешканців триматися подалі від цих районів.

Що сталося з іранською інфраструктурою?

Нагадаємо: США та Ізраїль завдали ударів по найбільшому газовому родовищу Ірану – Південному Парсу, а також по іншій інфраструктурі в районі Асалуйє.